X
Lactriksen
Lactriksen

Cześć Jestem Dawid :) Sociale: Snapchat: lactriksen Instagram: https://www.instagram.com/lactriksenyt/ Facebook: https://www.facebook.com/lactriksenstudios/ Mój sprzęt: *Computer - MSI nVidia GeForce GTX 1060 6gb -16gb RAM -Dysk ssd plextor 128gb -Dysk hdd 1tb - intel core i5 7500 - zasilacz 500w od BeQuiet *Monitor Samsung 27cali, 70Hz, 4ms *Myszka natec genesis gx57 *Klawiatura everest kb700 *Mikrofon - zalman zm-mic1 *Podkładka pod myszkę a4tech x7 gaming *Słuchawki tracer explode v2 black *Głośniki creative inspire t6300

Subskrybcje

295

Wyświetlenia

2,079

Wideo

6

YouTube ID

UC0sV70pNzBRXcNCefpATsXA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-13 Thu 282 - 78 - 1 -
2019-06-14 Fri 282 - 78 - 1 -
2019-06-15 Sat 282 - 81 +3 0 -1
2019-06-16 Sun 282 - 0 -81 0 -
2019-06-17 Mon 282 - 1,721 +1721 6 +6
2019-06-18 Tue 285 +3 1,887 +166 6 -
2019-06-19 Wed 286 +1 1,931 +44 6 -
2019-06-20 Thu 287 +1 1,949 +18 6 -
2019-06-21 Fri 288 +1 1,979 +30 6 -
2019-06-22 Sat 289 +1 1,999 +20 6 -
2019-06-23 Sun 289 - 2,013 +14 6 -
2019-06-24 Mon 290 +1 2,030 +17 6 -
2019-06-25 Tue 294 +4 2,057 +27 6 -
2019-06-26 Wed 295 +1 2,068 +11 6 -
2019-06-27 Thu 295 - 2,079 +11 6 -
Podsumowanie ogółem +13 +2001 +5
Aktualizacja profilu za 6 godz. 53 min.