X
Lactriksen
Lactriksen

SIEMA Jestem Dawid :) Mam 14lat i mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej :D Na kanale zobaczymy bardzo dużo różnych serii z gier :D Sociale: Snapchat: lactriksen Instagram: lactriksen Facebook: Dawid Lactriksen FanPage: Lactriksen Design Mój sprzęt: *Komputer: - MSI nVidia GeForce GTX 1060 6gb -16gb RAM -Dysk ssd plextor 128gb -Dysk hdd 1tb - intel core i5 7500 - zasilacz 500w od BeQuiet *Monitor Samsung 27cali, 70Hz, 4ms *Myszka natec genesis gx57 *Klawiatura everest kb700 *Mikrofon - zalman zm-mic1 *Podkładka pod myszkę a4tech x7 gaming *Słuchawki tracer explode v2 black *Głośniki creative inspire t6300 youtubersi.pl

Subskrybcje

270

Wyświetlenia

8,883

Wideo

33

YouTube ID

UC0sV70pNzBRXcNCefpATsXA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 269 - 8,692 - 31 -
2019-04-05 Fri 269 - 8,697 +5 31 -
2019-04-06 Sat 269 - 8,704 +7 32 +1
2019-04-07 Sun 270 +1 8,723 +19 32 -
2019-04-08 Mon 270 - 8,782 +59 33 +1
2019-04-09 Tue 270 - 8,798 +16 33 -
2019-04-10 Wed 270 - 8,808 +10 33 -
2019-04-11 Thu 270 - 8,812 +4 33 -
2019-04-12 Fri 270 - 8,817 +5 33 -
2019-04-13 Sat 270 - 8,828 +11 33 -
2019-04-14 Sun 270 - 8,844 +16 33 -
2019-04-15 Mon 270 - 8,852 +8 33 -
2019-04-16 Tue 270 - 8,866 +14 33 -
2019-04-17 Wed 270 - 8,875 +9 33 -
2019-04-18 Thu 270 - 8,883 +8 33 -
Podsumowanie ogółem +1 +191 +2
Aktualizacja profilu za 4 godz. 56 min.