X
Kartofliska
Kartofliska

NIE MA FUTBOLU BEZ ALKOHOLU. Kartofliska.pl to efekt moich piłkarskich podróży. Jeżdżę na mecze, biorę ze sobą aparat, przeważnie coś nagram. Sorry, ale czasem odważę się to tu opublikować. ? Byłem na meczach w 44 państwach. Piłkarsko kręcą mnie niższe ligi. W tzw. poważnym futbolu interesuje mnie głównie to co dzieje się na trybunach. NA MOIM KANALE ZOBACZYSZ: ► "ÓSMA LIGA MISTRZÓW" - Magazyn Klasy B (czyli ósmej ligi) ► "JAK NIE ZWIEDZAĆ": seria podróżniczo-piłkarska o tym jak nie zwiedzać poszczególnych miast. ► "MOJA MIESIĄCZKA" - miesięczne podsumowanie moich piłkarskich wojaży ► "PROGRAM MECZOWY": skrót pojedyńczegi meczu z domieszką fachowej analizy. ► "LEKCJA STYLU": o tym jak należy zachowywać się na trybunach ► "PRZEGLĄD LIG UJOWYCH": magazyn o ligach jeszcze gorszych od polskiej Ekstraklasy. kontakt: Radosław Rzeźnikiewicz rzezniki@doboju.pl KARTOFLISKA TV - NAM FILM SIĘ NIE URYWA

Subskrybcje

188,000

Wyświetlenia

47,782,303

Wideo

940

YouTube ID

UC1Kw8fs6W-cVBGRKLymYRow

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2020-04-08 Wed 188,000 - 47,136,639 - 937 -
2020-04-09 Thu 188,000 - 47,158,596 +21957 937 -
2020-04-14 Tue 189,000 +1000 47,258,365 +99769 937 -
2020-04-15 Wed 189,000 - 47,275,477 +17112 937 -
2020-04-16 Thu 189,000 - 47,293,403 +17926 937 -
2020-04-26 Sun 189,000 - 47,398,264 +104861 937 -
2020-04-27 Mon 189,000 - 47,407,662 +9398 937 -
2020-05-07 Thu 189,000 - 47,510,933 +103271 938 +1
2020-05-08 Fri 189,000 - 47,516,955 +6022 938 -
2020-05-13 Wed 188,000 -1000 47,565,328 +48373 938 -
2020-05-14 Thu 188,000 - 47,573,455 +8127 938 -
2020-05-21 Thu 188,000 - 47,687,061 +113606 940 +2
2020-05-25 Mon 188,000 - 47,735,778 +48717 940 -
2020-05-27 Wed 188,000 - 47,759,577 +23799 940 -
2020-05-29 Fri 188,000 - 47,782,303 +22726 940 -
Podsumowanie ogółem - +645664 +3
Aktualizacja profilu za 9 godz. 49 min.