X
Kartofliska
Kartofliska

NIE MA FUTBOLU BEZ ALKOHOLU. Kartofliska.pl to efekt moich piłkarskich podróży. Jeżdżę na mecze, biorę ze sobą aparat, przeważnie coś nagram. Sorry, ale czasem odważę się to tu opublikować. ? Byłem na meczach w 44 państwach. Piłkarsko kręcą mnie niższe ligi. W tzw. poważnym futbolu interesuje mnie głównie to co dzieje się na trybunach. NA MOIM KANALE ZOBACZYSZ: ► "ÓSMA LIGA MISTRZÓW" - Magazyn Klasy B (czyli ósmej ligi) ► "JAK NIE ZWIEDZAĆ": seria podróżniczo-piłkarska o tym jak nie zwiedzać poszczególnych miast. ► "MOJA MIESIĄCZKA" - miesięczne podsumowanie moich piłkarskich wojaży ► "PROGRAM MECZOWY": skrót pojedyńczegi meczu z domieszką fachowej analizy. ► "LEKCJA STYLU": o tym jak należy zachowywać się na trybunach ► "PRZEGLĄD LIG UJOWYCH": magazyn o ligach jeszcze gorszych od polskiej Ekstraklasy. kontakt: Radosław Rzeźnikiewicz rzezniki@doboju.pl KARTOFLISKA TV - NAM FILM SIĘ NIE URYWA

Subskrybcje

182,000

Wyświetlenia

43,834,573

Wideo

930

YouTube ID

UC1Kw8fs6W-cVBGRKLymYRow

Youtube STATYSTYKI OD 2019-11-07 DO 2019-12-07
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-07 Thu 180,000 - 43,164,111 - 927 -
2019-11-08 Fri 180,000 - 43,178,123 +14012 927 -
2019-11-09 Sat 180,000 - 43,191,237 +13114 927 -
2019-11-10 Sun 180,000 - 43,215,141 +23904 927 -
2019-11-11 Mon 180,000 - 43,231,531 +16390 927 -
2019-11-12 Tue 180,000 - 43,247,348 +15817 927 -
2019-11-13 Wed 181,000 +1000 43,284,159 +36811 928 +1
2019-11-14 Thu 181,000 - 43,318,151 +33992 928 -
2019-11-15 Fri 181,000 - 43,344,325 +26174 928 -
2019-11-16 Sat 181,000 - 43,360,578 +16253 928 -
2019-11-17 Sun 181,000 - 43,374,377 +13799 928 -
2019-11-18 Mon 181,000 - 43,387,591 +13214 928 -
2019-11-19 Tue 181,000 - 43,399,730 +12139 928 -
2019-11-20 Wed 181,000 - 43,410,166 +10436 928 -
2019-11-21 Thu 181,000 - 43,450,696 +40530 929 +1
2019-11-22 Fri 181,000 - 43,465,696 +15000 929 -
2019-11-23 Sat 181,000 - 43,477,430 +11734 929 -
2019-11-24 Sun 181,000 - 43,490,925 +13495 929 -
2019-11-25 Mon 181,000 - 43,503,374 +12449 929 -
2019-11-26 Tue 181,000 - 43,514,159 +10785 929 -
2019-11-27 Wed 181,000 - 43,568,166 +54007 930 +1
2019-11-28 Thu 181,000 - 43,596,674 +28508 930 -
2019-11-29 Fri 181,000 - 43,623,107 +26433 930 -
2019-11-30 Sat 181,000 - 43,648,947 +25840 930 -
2019-12-01 Sun 181,000 - 43,673,375 +24428 930 -
2019-12-02 Mon 181,000 - 43,705,314 +31939 930 -
2019-12-03 Tue 181,000 - 43,743,314 +38000 930 -
2019-12-04 Wed 181,000 - 43,767,561 +24247 930 -
2019-12-05 Thu 182,000 +1000 43,792,820 +25259 930 -
2019-12-06 Fri 182,000 - 43,818,475 +25655 930 -
2019-12-07 Sat 182,000 - 43,834,573 +16098 930 -
Podsumowanie ogółem +2000 +670462 +3
Aktualizacja profilu za 3 godz. 36 min.