X
Dom za 25 tysięcy
Dom za 25 tysięcy

Witam, kanał poświęcony w głównej mierzę budowie domu bez pozwolenia ale będą jeszcze inne tematy poruszane oraz przybliżę Wam moje życie oraz jak spędzam czas poza pracą (vlog z życia) Każdy kto ma w planach postawić dom na zgłoszenie powinien obejrzeć moje odcinki a na pewno pomogą mu uniknąć sporego wydatku podczas budowy domu bez pozwolenia Projekty oraz opis techniczny jest dostępny na stronie http://dom25tys.pl Regulamin kanału 1.) Tytuł filmów nie mówi o powierzchni domu i cenie domu 2.) Przedstawiany dom w filmie to budynek "rekreacyjny" o powierzchni zabudowy do 35m2 + strych nieużytkowy (ok 35m2) 3.) strych jest nieużytkowy 4.) komentarze obraźliwe będą kasowane a osoby blokowane 5.) Mój kanał nie jest poradnikiem budowy a jedynie opisuje jak wykonuje prace w swoim domu 112a6

Subskrybcje

102,000

Wyświetlenia

18,493,071

Wideo

456

YouTube ID

UC2ZkH6j-mcIwLWRUcZD7-JQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2021-01-04 Mon 97,900 - 17,830,357 - 452 -
2021-01-05 Tue 98,400 +500 17,916,385 +86028 452 -
2021-01-06 Wed 98,800 +400 17,974,424 +58039 452 -
2021-01-07 Thu 99,100 +300 18,020,687 +46263 452 -
2021-01-08 Fri 99,300 +200 18,066,126 +45439 452 -
2021-01-09 Sat 99,600 +300 18,111,153 +45027 453 +1
2021-01-10 Sun 100,000 +400 18,161,398 +50245 453 -
2021-01-11 Mon 100,000 - 18,243,744 +82346 453 -
2021-01-12 Tue 100,000 - 18,275,426 +31682 453 -
2021-01-13 Wed 101,000 +1000 18,310,494 +35068 454 +1
2021-01-14 Thu 101,000 - 18,342,661 +32167 454 -
2021-01-15 Fri 101,000 - 18,371,680 +29019 454 -
2021-01-16 Sat 101,000 - 18,398,751 +27071 455 +1
2021-01-17 Sun 101,000 - 18,436,361 +37610 456 +1
2021-01-18 Mon 102,000 +1000 18,493,071 +56710 456 -
Podsumowanie ogółem +4100 +662714 +4
Aktualizacja profilu za 1 godz. 39 min.