Hikomikos
Hikomikos

Pierwszy w Polsce kanał o Pokemonach! Zawsze kolekcjonowanie było moją pasją. Zbieram Pokemony od 1999 roku i tak jakoś wyszło, że posiadam już największą w Polsce kolekcję :D Uwielbiam podróżować i zatopić się w tłumie miasta. Na moim kanale oprócz Pokemonów znajdziesz również tematy powiązane z grami Nintendo, Retro, do tego vlogi i innego tupu filmiki :) Pozdrawiam i złapcie je wszystkie! ~Hikomikos Kontakt biznesowy: admin@hikomikos.pl

Subskrybcje

52,022

Wyświetlenia

8,520,454

Wideo

550

YouTube ID

UC39-KHWy7bin6fmczPOkdsw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2018-11-05 Mon 51,696 - 8,438,821 - 540 -
2018-11-06 Tue 51,691 -5 8,440,559 +1738 542 +2
2018-11-07 Wed 51,708 +17 8,446,391 +5832 540 -2
2018-11-08 Thu 51,712 +4 8,448,202 +1811 542 +2
2018-11-09 Fri 51,700 -12 8,450,108 +1906 542 -
2018-11-10 Sat 51,691 -9 8,453,220 +3112 542 -
2018-11-11 Sun 51,699 +8 8,456,242 +3022 542 -
2018-11-12 Mon 51,697 -2 8,460,825 +4583 539 -3
2018-11-13 Tue 51,725 +28 8,464,595 +3770 542 +3
2018-11-14 Wed 51,730 +5 8,468,387 +3792 541 -1
2018-11-15 Thu 51,734 +4 8,471,764 +3377 541 -
2018-11-16 Fri 51,759 +25 8,479,787 +8023 540 -1
2018-11-17 Sat 51,805 +46 8,491,215 +11428 539 -1
2018-11-18 Sun 51,982 +177 8,511,019 +19804 541 +2
2018-11-19 Mon 52,022 +40 8,520,454 +9435 550 +9
Podsumowanie ogółem +326 +81633 +10
Aktualizacja profilu za 6 godz. 26 min.