X
Hikomikos
Hikomikos

Pierwszy w Polsce kanał o Pokemonach! Zawsze kolekcjonowanie było moją pasją. Zbieram Pokemony od 1999 roku i tak jakoś wyszło, że posiadam już największą w Polsce kolekcję :D Uwielbiam podróżować i zatopić się w tłumie miasta. Na moim kanale oprócz Pokemonów znajdziesz również tematy powiązane z grami Nintendo, Retro, do tego vlogi i innego tupu filmiki :) Pozdrawiam i złapcie je wszystkie! ~Hikomikos Kontakt biznesowy: admin@hikomikos.pl

Subskrybcje

53,457

Wyświetlenia

9,130,765

Wideo

600

YouTube ID

UC39-KHWy7bin6fmczPOkdsw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-09 Sat 53,289 - 9,078,695 - 599 -
2019-03-10 Sun 53,294 +5 9,085,581 +6886 599 -
2019-03-11 Mon 53,299 +5 9,087,877 +2296 599 -
2019-03-12 Tue 53,316 +17 9,089,955 +2078 600 +1
2019-03-13 Wed 53,333 +17 9,092,333 +2378 600 -
2019-03-14 Thu 53,348 +15 9,097,706 +5373 600 -
2019-03-15 Fri 53,361 +13 9,100,668 +2962 600 -
2019-03-16 Sat 53,378 +17 9,105,401 +4733 599 -1
2019-03-17 Sun 53,386 +8 9,108,921 +3520 600 +1
2019-03-18 Mon 53,379 -7 9,112,511 +3590 599 -1
2019-03-19 Tue 53,386 +7 9,116,171 +3660 600 +1
2019-03-20 Wed 53,407 +21 9,119,345 +3174 599 -1
2019-03-21 Thu 53,420 +13 9,122,308 +2963 600 +1
2019-03-22 Fri 53,428 +8 9,124,903 +2595 600 -
2019-03-23 Sat 53,457 +29 9,130,765 +5862 600 -
Podsumowanie ogółem +168 +52070 +1
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.