X
MINECRAFT TO MAGIA
MINECRAFT TO MAGIA

JA JESTEM Gabi145 I WITAM WAS NA KANALE!!! ZNAJDZIESZ TU GŁÓWNIE MINECRAFT`A :D Hasło reklamowe kanału: i to jest to co lubię :D Subskrybujcie , łapkujcie i komentujcie moje filmy :D (mam 4 nicki: Gabi145 , gabrysiek_pl, progen1234 i Playerek100) kanał MINECRAFT TO MAGIA nie jest w zupełności mój. Tworzy go: Lider: Gabi145, Pomoc: Max231, bondigames, Fiko , ZUZIA TO MAGIA. Większy opis zespołu MINECRAFT TO MAGIA masz tu: https://discord.gg/ZpsDkzb Historia nazw tego kanału: Gabi145 :D [Pierwsza nazwa] Gabi145 [Druga nazwa] Minecraft games orginal [Trzecia nazwa] Minecraft g games orginal [Czwarta nazwa] Minecraft to magia [piąta nazwa] MINECRAFT TO MAGIA [Teraźniejsza szósta nazwa kanału] Razem: sześć razy zmieniałem nazwę

Subskrybcje

101

Wyświetlenia

4,608

Wideo

64

YouTube ID

UC3K2oW1XWwQdvTXfYD0zbhw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 101 - 4,568 - 64 -
2019-04-05 Fri 101 - 4,563 -5 64 -
2019-04-06 Sat 101 - 4,574 +11 64 -
2019-04-07 Sun 101 - 4,570 -4 64 -
2019-04-08 Mon 101 - 4,570 - 64 -
2019-04-09 Tue 101 - 4,579 +9 64 -
2019-04-10 Wed 101 - 4,592 +13 64 -
2019-04-11 Thu 102 +1 4,598 +6 64 -
2019-04-12 Fri 102 - 4,598 - 64 -
2019-04-13 Sat 102 - 4,597 -1 64 -
2019-04-14 Sun 102 - 4,604 +7 64 -
2019-04-15 Mon 102 - 4,595 -9 64 -
2019-04-16 Tue 102 - 4,598 +3 64 -
2019-04-17 Wed 102 - 4,606 +8 64 -
2019-04-18 Thu 101 -1 4,608 +2 64 -
Podsumowanie ogółem - +40 -
Aktualizacja profilu za 5 godz. 55 min.