X
BNT
BNT

Witam na kanale poświęconym mojej zajawce związanej z montażem i nagrywaniem wideo.Postaram się publikować tutaj wszystkie zrealizowane przeze mnie filmy.Zapraszam do subskrybcji i życzę miłego oglądania.

Subskrybcje

159,674

Wyświetlenia

19,328,326

Wideo

271

YouTube ID

UC5FWImlh1axobNU541SIHHg

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2018-12-02 Sun 158,321 - 19,032,480 - 269 -
2018-12-03 Mon 158,371 +50 19,045,657 +13177 269 -
2018-12-04 Tue 158,464 +93 19,058,143 +12486 269 -
2018-12-05 Wed 158,624 +160 19,074,747 +16604 269 -
2018-12-06 Thu 158,706 +82 19,085,604 +10857 269 -
2018-12-07 Fri 158,777 +71 19,094,901 +9297 269 -
2018-12-08 Sat 158,873 +96 19,106,555 +11654 269 -
2018-12-09 Sun 158,969 +96 19,120,580 +14025 270 +1
2018-12-10 Mon 159,121 +152 19,176,722 +56142 270 -
2018-12-11 Tue 159,312 +191 19,213,341 +36619 270 -
2018-12-12 Wed 159,400 +88 19,229,119 +15778 270 -
2018-12-13 Thu 159,494 +94 19,246,428 +17309 270 -
2018-12-14 Fri 159,584 +90 19,261,554 +15126 270 -
2018-12-15 Sat 159,356 -228 19,279,354 +17800 270 -
2018-12-16 Sun 159,674 +318 19,328,326 +48972 271 +1
Podsumowanie ogółem +1353 +295846 +2
Aktualizacja profilu za 5 godz. 21 min.