X
BNT
BNT

Witam na kanale poświęconym mojej zajawce związanej z montażem i nagrywaniem wideo.Postaram się publikować tutaj wszystkie zrealizowane przeze mnie filmy.Zapraszam do subskrybcji i życzę miłego oglądania.

Subskrybcje

176,650

Wyświetlenia

23,760,913

Wideo

306

YouTube ID

UC5FWImlh1axobNU541SIHHg

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-05 Sun 175,304 - 23,326,338 - 302 -
2019-05-06 Mon 175,449 +145 23,381,872 +55534 303 +1
2019-05-07 Tue 175,538 +89 23,418,959 +37087 303 -
2019-05-08 Wed 175,616 +78 23,437,684 +18725 303 -
2019-05-09 Thu 175,678 +62 23,453,370 +15686 304 +1
2019-05-10 Fri 175,780 +102 23,498,498 +45128 304 -
2019-05-11 Sat 175,859 +79 23,522,404 +23906 304 -
2019-05-12 Sun 175,990 +131 23,549,097 +26693 304 -
2019-05-13 Mon 176,092 +102 23,568,959 +19862 304 -
2019-05-14 Tue 176,245 +153 23,632,893 +63934 305 +1
2019-05-15 Wed 176,316 +71 23,667,209 +34316 305 -
2019-05-16 Thu 176,440 +124 23,695,035 +27826 305 -
2019-05-17 Fri 176,497 +57 23,716,364 +21329 305 -
2019-05-18 Sat 176,563 +66 23,734,189 +17825 305 -
2019-05-19 Sun 176,650 +87 23,760,913 +26724 306 +1
Podsumowanie ogółem +1346 +434575 +4
Aktualizacja profilu za 2 godz. 49 min.