X
Superstacja
Superstacja

Superstacja - polska stacja telewizyjna o profilu informacyjno-rozrywkowym, utworzona 2 października 2006 roku. Zapraszamy do oglądania naszych stałych serii oraz subskrypcji kanału!

Subskrybcje

85,400

Wyświetlenia

83,627,360

Wideo

6,243

YouTube ID

UC5WvpvrUhv2NS3Jr9J0qnBA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2020-04-09 Thu 85,000 - 83,054,993 - 6,243 -
2020-04-16 Thu 85,100 +100 83,168,407 +113414 6,243 -
2020-04-26 Sun 85,200 +100 83,295,911 +127504 6,243 -
2020-04-27 Mon 85,200 - 83,311,276 +15365 6,243 -
2020-05-07 Thu 85,300 +100 83,422,540 +111264 6,243 -
2020-05-08 Fri 85,300 - 83,431,143 +8603 6,243 -
2020-05-10 Sun 85,300 - 83,450,435 +19292 6,243 -
2020-05-12 Tue 85,300 - 83,468,928 +18493 6,243 -
2020-05-13 Wed 85,300 - 83,478,468 +9540 6,243 -
2020-05-14 Thu 85,300 - 83,488,348 +9880 6,243 -
2020-05-18 Mon 85,400 +100 83,534,981 +46633 6,243 -
2020-05-20 Wed 85,400 - 83,555,335 +20354 6,243 -
2020-05-21 Thu 85,400 - 83,564,651 +9316 6,243 -
2020-05-26 Tue 85,400 - 83,617,957 +53306 6,243 -
2020-05-27 Wed 85,400 - 83,627,360 +9403 6,243 -
Podsumowanie ogółem +400 +572367 -
Aktualizacja profilu za 8 godz. 51 min.