X
Superstacja
Superstacja

Superstacja - polska stacja telewizyjna o profilu informacyjno-rozrywkowym, utworzona 2 października 2006 roku. Zapraszamy do oglądania naszych stałych serii oraz subskrypcji kanału!

Subskrybcje

77,273

Wyświetlenia

76,948,636

Wideo

6,211

YouTube ID

UC5WvpvrUhv2NS3Jr9J0qnBA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-05 Sun 75,228 - 75,801,562 - 6,187 -
2019-05-06 Mon 75,280 +52 75,848,618 +47056 6,188 +1
2019-05-07 Tue 75,375 +95 75,885,693 +37075 6,190 +2
2019-05-08 Wed 75,453 +78 75,926,951 +41258 6,190 -
2019-05-09 Thu 75,549 +96 75,971,129 +44178 6,193 +3
2019-05-10 Fri 75,648 +99 76,019,775 +48646 6,195 +2
2019-05-11 Sat 75,917 +269 76,098,875 +79100 6,193 -2
2019-05-12 Sun 76,195 +278 76,211,164 +112289 6,196 +3
2019-05-13 Mon 76,486 +291 76,404,805 +193641 6,201 +5
2019-05-14 Tue 76,741 +255 76,537,500 +132695 6,203 +2
2019-05-15 Wed 76,949 +208 76,684,929 +147429 6,205 +2
2019-05-16 Thu 77,090 +141 76,775,321 +90392 6,208 +3
2019-05-17 Fri 77,171 +81 76,844,627 +69306 6,209 +1
2019-05-18 Sat 77,217 +46 76,901,107 +56480 6,209 -
2019-05-19 Sun 77,273 +56 76,948,636 +47529 6,211 +2
Podsumowanie ogółem +2045 +1147074 +24
Aktualizacja profilu za 2 godz. 36 min.