X
Superstacja
Superstacja

Superstacja - polska stacja telewizyjna o profilu informacyjno-rozrywkowym, utworzona 2 października 2006 roku. Zapraszamy do oglądania naszych stałych serii oraz subskrypcji kanału!

Subskrybcje

80,056

Wyświetlenia

79,118,809

Wideo

6,277

YouTube ID

UC5WvpvrUhv2NS3Jr9J0qnBA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-06 Sat 79,929 - 78,908,314 - 6,269 -
2019-07-07 Sun 79,951 +22 78,928,297 +19983 6,269 -
2019-07-08 Mon 79,988 +37 78,947,240 +18943 6,269 -
2019-07-09 Tue 80,007 +19 78,963,924 +16684 6,269 -
2019-07-10 Wed 80,020 +13 78,979,723 +15799 6,269 -
2019-07-11 Thu 80,037 +17 78,996,121 +16398 6,269 -
2019-07-12 Fri 80,041 +4 79,009,160 +13039 6,271 +2
2019-07-13 Sat 80,053 +12 79,023,397 +14237 6,271 -
2019-07-14 Sun 80,059 +6 79,038,975 +15578 6,271 -
2019-07-15 Mon 80,066 +7 79,054,982 +16007 6,271 -
2019-07-16 Tue 80,054 -12 79,073,175 +18193 6,275 +4
2019-07-17 Wed 80,048 -6 79,085,757 +12582 6,276 +1
2019-07-18 Thu 80,050 +2 79,092,881 +7124 6,276 -
2019-07-19 Fri 80,050 - 79,107,635 +14754 6,276 -
2019-07-20 Sat 80,056 +6 79,118,809 +11174 6,277 +1
Podsumowanie ogółem +127 +210495 +8
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.