X
Minecraft Vertez
Minecraft Vertez

Siemanko! Witaj na kanale Minecraft Vertez, na którym znajdziesz tylko MINECRAFT! :D Znajdziesz tutaj serie m.in. Minecraft Skywars, Minecraft Parkour, Minecraft Craft-Z, Minecraft Murder Mystery, Minecraft Mapy Escape, Minecraft Mapy od Widzów i wiele więcej! Subskrybuj kanał i dołącz do mojej ekipy Minecraft! ▬ Biznes mail: vertez@gethero.pl ▬ Mój sprzęt do nagrywania: - Procesor: Intel Core i7-6950X - Karta graficzna: Nvidia Titan X Pascal - Płyta główna: Asus ROG Rampage V Edition 10 - Mikrofon: Blue Spark - Myszka: Razer DeathAdder Elite - Słuchawki: Razer ElectraV2 USB - Klawiatura: Razer Blackwidow X Chroma Gunmetal

Subskrybcje

596,460

Wyświetlenia

159,838,102

Wideo

1,460

YouTube ID

UC5bknhZUPbt_-yPqd_0q1YQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-05 Sun 596,134 - 178,413,107 - 1,658 -
2019-05-06 Mon 596,257 +123 178,481,340 +68233 1,659 +1
2019-05-07 Tue 596,384 +127 178,540,309 +58969 1,576 -83
2019-05-08 Wed 596,443 +59 161,934,916 -16605393 1,451 -125
2019-05-09 Thu 596,610 +167 159,207,280 -2727636 1,452 +1
2019-05-10 Fri 596,696 +86 159,260,032 +52752 1,453 +1
2019-05-11 Sat 596,869 +173 159,334,509 +74477 1,454 +1
2019-05-12 Sun 597,045 +176 159,400,723 +66214 1,456 +2
2019-05-13 Mon 597,210 +165 159,469,985 +69262 1,456 -
2019-05-14 Tue 597,415 +205 159,533,616 +63631 1,456 -
2019-05-15 Wed 596,932 -483 159,604,166 +70550 1,458 +2
2019-05-16 Thu 596,811 -121 159,664,243 +60077 1,458 -
2019-05-17 Fri 596,714 -97 159,723,797 +59554 1,459 +1
2019-05-18 Sat 596,573 -141 159,787,603 +63806 1,459 -
2019-05-19 Sun 596,460 -113 159,838,102 +50499 1,460 +1
Podsumowanie ogółem +326 -18575005 -198
Aktualizacja profilu za 3 godz. 45 min.