X
Minecraft Vertez
Minecraft Vertez

Siemanko! Witaj na kanale Minecraft Vertez, na którym znajdziesz tylko MINECRAFT! :D Znajdziesz tutaj serie m.in. Minecraft Skywars, Minecraft Parkour, Minecraft Craft-Z, Minecraft Murder Mystery, Minecraft Mapy Escape, Minecraft Mapy od Widzów i wiele więcej! Subskrybuj kanał i dołącz do mojej ekipy Minecraft! ▬ Biznes mail: vertez@gethero.pl ▬ Mój sprzęt do nagrywania: - Procesor: Intel Core i7-6950X - Karta graficzna: Nvidia Titan X Pascal - Płyta główna: Asus ROG Rampage V Edition 10 - Mikrofon: Blue Spark - Myszka: Razer DeathAdder Elite - Słuchawki: Razer ElectraV2 USB - Klawiatura: Razer Blackwidow X Chroma Gunmetal

Subskrybcje

568,900

Wyświetlenia

167,704,439

Wideo

1,490

YouTube ID

UC5bknhZUPbt_-yPqd_0q1YQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2018-12-02 Sun 567,575 - 166,763,258 - 1,472 -
2018-12-03 Mon 567,610 +35 166,845,437 +82179 1,473 +1
2018-12-04 Tue 567,836 +226 166,952,710 +107273 1,475 +2
2018-12-05 Wed 567,985 +149 167,000,460 +47750 1,476 +1
2018-12-06 Thu 568,091 +106 167,047,971 +47511 1,477 +1
2018-12-07 Fri 568,180 +89 167,105,439 +57468 1,478 +1
2018-12-08 Sat 568,306 +126 167,173,560 +68121 1,479 +1
2018-12-09 Sun 568,448 +142 167,233,727 +60167 1,481 +2
2018-12-10 Mon 568,546 +98 167,314,728 +81001 1,482 +1
2018-12-11 Tue 568,614 +68 167,369,963 +55235 1,483 +1
2018-12-12 Wed 568,731 +117 167,405,609 +35646 1,484 +1
2018-12-13 Thu 568,859 +128 167,465,873 +60264 1,485 +1
2018-12-14 Fri 569,037 +178 167,519,356 +53483 1,486 +1
2018-12-15 Sat 568,670 -367 167,639,916 +120560 1,488 +2
2018-12-16 Sun 568,900 +230 167,704,439 +64523 1,490 +2
Podsumowanie ogółem +1325 +941181 +18
Aktualizacja profilu za 1 godz. 41 min.