X
Wardomatic
Wardomatic

I animate. And draw. And other stuff.

Subskrybcje

628

Wyświetlenia

1,241,991

Wideo

17

YouTube ID

UC5fslhULg1fnnpObXohcKaQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-01-03 Thu 619 - 1,239,141 - 17 -
2019-01-04 Fri 619 - 1,239,355 +214 17 -
2019-01-05 Sat 619 - 1,239,538 +183 17 -
2019-01-06 Sun 619 - 1,239,733 +195 17 -
2019-01-07 Mon 620 +1 1,239,926 +193 17 -
2019-01-08 Tue 620 - 1,240,075 +149 17 -
2019-01-09 Wed 620 - 1,240,307 +232 17 -
2019-01-10 Thu 620 - 1,240,447 +140 17 -
2019-01-11 Fri 624 +4 1,240,640 +193 17 -
2019-01-12 Sat 627 +3 1,240,954 +314 17 -
2019-01-13 Sun 628 +1 1,241,220 +266 17 -
2019-01-14 Mon 628 - 1,241,440 +220 17 -
2019-01-15 Tue 630 +2 1,241,621 +181 17 -
2019-01-16 Wed 628 -2 1,241,795 +174 17 -
2019-01-17 Thu 628 - 1,241,991 +196 17 -
Podsumowanie ogółem +9 +2850 -
Aktualizacja profilu za 8 godz. 12 min.