X
Tomasz Kopyra
Tomasz Kopyra

Tomasz Kopyra o wszystkim, tylko nie o piwie.

Subskrybcje

21,900

Wyświetlenia

3,157,254

Wideo

219

YouTube ID

UC65Xv-8TEuKI1LY6UlKzOZw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2021-11-20 Sat 21,800 - 3,113,854 - 215 -
2021-11-21 Sun 21,800 - 3,120,352 +6498 215 -
2021-11-22 Mon 21,800 - 3,123,249 +2897 215 -
2021-11-23 Tue 21,800 - 3,125,795 +2546 215 -
2021-11-24 Wed 21,800 - 3,132,257 +6462 217 +2
2021-11-25 Thu 21,800 - 3,136,138 +3881 217 -
2021-11-26 Fri 21,800 - 3,138,281 +2143 217 -
2021-11-27 Sat 21,800 - 3,140,715 +2434 218 +1
2021-11-28 Sun 21,800 - 3,145,883 +5168 218 -
2021-11-29 Mon 21,800 - 3,147,915 +2032 218 -
2021-12-01 Wed 21,800 - 3,153,223 +5308 219 +1
2021-12-02 Thu 21,800 - 3,154,482 +1259 219 -
2021-12-03 Fri 21,800 - 3,155,565 +1083 219 -
2021-12-04 Sat 21,800 - 3,156,532 +967 219 -
2021-12-05 Sun 21,900 +100 3,157,254 +722 219 -
Podsumowanie ogółem +100 +43400 +4
Aktualizacja profilu za 6 godz. 44 min.