X
HardeN - Elektronika
HardeN - Elektronika

Witam w miejscu gdzie króluje elektronika. Wszystkie materiały publikowane na tym kanale mają coś związanego z elektroniką, są z elektroniką w tle. Znajdziesz tutaj wiele filmów z unboxingów, recenzji, poradników czy też prezentacji różnych projektów elektronicznych. Na streamach które odbywają się regularnie zobaczysz jak te projekty powstają, jak zbudować robota, pojazd RC, drukarkę 3D, drona. Jest to pierwszy kanał w Polsce który streamuje, pokazuje na żywo prace nad projektami elektronicznymi, programowaniem Arduino, budowę robotów, drukarek 3D, dronów itd. Adres korespondencyjny: MKO skr. pocztowa 170 pl. Grunwaldzki 1 58-100 Świdnica Oficjalna data startu kanału to: 1 kwietnia 2015 r.

Subskrybcje

12,822

Wyświetlenia

1,383,672

Wideo

382

YouTube ID

UC67BBzDdX3jMRy7TrhgpJGQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-05 Sun 12,806 - 1,374,515 - 379 -
2019-05-06 Mon 12,807 +1 1,375,215 +700 379 -
2019-05-07 Tue 12,808 +1 1,375,740 +525 379 -
2019-05-08 Wed 12,812 +4 1,377,008 +1268 378 -1
2019-05-09 Thu 12,816 +4 1,377,092 +84 377 -1
2019-05-10 Fri 12,821 +5 1,377,583 +491 377 -
2019-05-11 Sat 12,821 - 1,378,132 +549 376 -1
2019-05-12 Sun 12,825 +4 1,379,012 +880 374 -2
2019-05-13 Mon 12,824 -1 1,379,791 +779 380 +6
2019-05-14 Tue 12,823 -1 1,380,666 +875 380 -
2019-05-15 Wed 12,823 - 1,381,266 +600 381 +1
2019-05-16 Thu 12,823 - 1,382,056 +790 381 -
2019-05-17 Fri 12,823 - 1,382,740 +684 381 -
2019-05-18 Sat 12,824 +1 1,383,204 +464 382 +1
2019-05-19 Sun 12,822 -2 1,383,672 +468 382 -
Podsumowanie ogółem +16 +9157 +3
Aktualizacja profilu za 3 godz. 46 min.