X
PodróżoVanie
PodróżoVanie

Vlog o podróżach i stylu życia van life tworzony przez małżeństwo - Kasię i Łukasza, którzy porzucili pracę w międzynarodowych korporacjach, by realizować swoje marzenia o podróżach i wolności. Jest to pierwsza polska para, która żyje na pełen etat w stylu van life przemierzając Europę i mieszkając we własnoręcznie zbudowanym campervanie. Kasia i Łukasz spełniają nie tylko swoje marzenia, dzięki ich fantastycznemu vlogowi ogromna liczba widzów przemierza razem z nimi odległe zakątki naszego pięknego kontynentu. Dzięki naturalnemu podejściu do filmowania i tworzenia vloga bardzo szybko można poczuć sympatię do twórców, o czym świadczy rekordowo szybko rosnąca ilość subskrybcji. Subskrybuj nasz kanał: https://bit.ly/2Org3Fc Polub nas na FB: https://www.facebook.com/podrozovanie/ Nasza oficjalna strona: http://podrozovanie.pl/ Instagram: #podrozovanie TikTok: Podrozovanie lub http://vm.tiktok.com/JeVhM7/

Subskrybcje

72,200

Wyświetlenia

9,595,767

Wideo

158

YouTube ID

UC6IlY-a7p3rXimkUWSz-Wxw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-30 Mon 71,800 - 9,453,147 - 154 -
2019-10-01 Tue 71,800 - 9,464,141 +10994 154 -
2019-10-02 Wed 71,900 +100 9,483,073 +18932 155 +1
2019-10-03 Thu 71,900 - 9,495,660 +12587 155 -
2019-10-04 Fri 71,900 - 9,504,674 +9014 155 -
2019-10-05 Sat 71,900 - 9,512,683 +8009 155 -
2019-10-06 Sun 72,000 +100 9,523,687 +11004 156 +1
2019-10-07 Mon 72,000 - 9,537,282 +13595 156 -
2019-10-08 Tue 72,100 +100 9,549,467 +12185 156 -
2019-10-09 Wed 72,100 - 9,559,315 +9848 157 +1
2019-10-10 Thu 72,100 - 9,568,934 +9619 157 -
2019-10-11 Fri 72,100 - 9,575,445 +6511 157 -
2019-10-12 Sat 72,100 - 9,581,234 +5789 157 -
2019-10-13 Sun 72,200 +100 9,587,287 +6053 158 +1
2019-10-14 Mon 72,200 - 9,595,767 +8480 158 -
Podsumowanie ogółem +400 +142620 +4
Aktualizacja profilu za 8 godz. 44 min.