X
FORT Label
FORT Label

Kanał dla ludzi z pasją do muzyki. Jeżeli chcesz do nas dołączyć pisz śmiało, linki znajdziesz pod każdym klipem.

Subskrybcje

10,292

Wyświetlenia

222,660

Wideo

54

YouTube ID

UC6PZ8XWMNE8P8An-EYqkr7w

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-30 Sun 10,293 - 220,372 - 53 -
2019-07-01 Mon 10,293 - 220,457 +85 53 -
2019-07-02 Tue 10,292 -1 220,558 +101 53 -
2019-07-03 Wed 10,289 -3 220,702 +144 53 -
2019-07-04 Thu 10,289 - 220,820 +118 53 -
2019-07-05 Fri 10,293 +4 220,942 +122 53 -
2019-07-06 Sat 10,297 +4 221,062 +120 53 -
2019-07-07 Sun 10,298 +1 221,234 +172 54 +1
2019-07-08 Mon 10,299 +1 221,394 +160 54 -
2019-07-09 Tue 10,299 - 221,498 +104 54 -
2019-07-10 Wed 10,301 +2 221,626 +128 54 -
2019-07-11 Thu 10,301 - 221,733 +107 54 -
2019-07-12 Fri 10,301 - 221,864 +131 54 -
2019-07-17 Wed 10,298 -3 222,391 +527 54 -
2019-07-20 Sat 10,292 -6 222,660 +269 54 -
Podsumowanie ogółem -1 +2288 +1
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.