X
FORT Label
FORT Label

Kanał dla ludzi z pasją do muzyki. Jeżeli chcesz do nas dołączyć pisz śmiało, linki znajdziesz pod każdym klipem.

Subskrybcje

10,200

Wyświetlenia

2,179,653

Wideo

61

YouTube ID

UC6PZ8XWMNE8P8An-EYqkr7w

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2020-04-16 Thu 10,200 - 85,045 - 42 -
2020-04-20 Mon 10,200 - 85,111 +66 42 -
2020-04-26 Sun 10,200 - 85,248 +137 42 -
2020-05-01 Fri 10,200 - 85,571 +323 42 -
2020-05-02 Sat 10,200 - 85,609 +38 42 -
2020-05-06 Wed 10,200 - 85,829 +220 42 -
2020-05-07 Thu 10,200 - 277,545 +191716 41 -1
2020-05-08 Fri 10,200 - 277,581 +36 41 -
2020-05-12 Tue 10,200 - 277,820 +239 42 +1
2020-05-13 Wed 10,200 - 2,176,381 +1898561 49 +7
2020-05-14 Thu 10,200 - 2,176,449 +68 49 -
2020-05-18 Mon 10,200 - 2,177,267 +818 62 +13
2020-05-19 Tue 10,200 - 2,178,066 +799 62 -
2020-05-27 Wed 10,200 - 2,179,517 +1451 61 -1
2020-05-29 Fri 10,200 - 2,179,653 +136 61 -
Podsumowanie ogółem - +2094608 +19
Aktualizacja profilu za 8 godz. 50 min.