X
Iridium Labs TV
Iridium Labs TV

? ? ? SUBSKRYBUJCIE KANAŁ IRIDIUM LABS TV https://bit.ly/YouTubeIridiumLabs ! Oglądajcie relacje video z takich wydarzeń, jak KSW, FIWE, FIBO, EUROPE SPORT POWER i nie tylko! Poznajcie naszych ambasadorów, ich ulubione treningi, triki i porady! Trenujcie z nami i pokonujcie swoje ograniczenia! ZAJRZYJCIE TEŻ TUTAJ: Instagram https://www.instagram.com/iridiumlabspolska/ Facebook https://www.facebook.com/IridiumLabsPL YouTube https://www.youtube.com/iridiumlabsofficial WWW PL http://iridiumlabs.pl

Subskrybcje

10,260

Wyświetlenia

5,423,659

Wideo

235

YouTube ID

UC7CwTWmiDpCqcYFxwqpEyZQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-03 Wed 10,267 - 5,420,755 - 235 -
2019-07-04 Thu 10,265 -2 5,420,955 +200 235 -
2019-07-05 Fri 10,266 +1 5,421,154 +199 235 -
2019-07-06 Sat 10,266 - 5,421,414 +260 235 -
2019-07-07 Sun 10,266 - 5,421,604 +190 235 -
2019-07-08 Mon 10,264 -2 5,421,793 +189 235 -
2019-07-09 Tue 10,264 - 5,422,006 +213 235 -
2019-07-10 Wed 10,264 - 5,422,189 +183 235 -
2019-07-11 Thu 10,263 -1 5,422,404 +215 235 -
2019-07-12 Fri 10,267 +4 5,422,575 +171 235 -
2019-07-13 Sat 10,264 -3 5,422,708 +133 235 -
2019-07-15 Mon 10,265 +1 5,423,067 +359 235 -
2019-07-17 Wed 10,263 -2 5,423,263 +196 235 -
2019-07-18 Thu 10,263 - 5,423,399 +136 235 -
2019-07-20 Sat 10,260 -3 5,423,659 +260 235 -
Podsumowanie ogółem -7 +2904 -
Aktualizacja profilu za 4 godz. 19 min.