X
Iridium Labs TV
Iridium Labs TV

? ? ? SUBSKRYBUJCIE KANAŁ IRIDIUM LABS TV https://bit.ly/YouTubeIridiumLabs ! Oglądajcie relacje video z takich wydarzeń, jak KSW, FIWE, FIBO, EUROPE SPORT POWER i nie tylko! Poznajcie naszych ambasadorów, ich ulubione treningi, triki i porady! Trenujcie z nami i pokonujcie swoje ograniczenia! ZAJRZYJCIE TEŻ TUTAJ: Instagram https://www.instagram.com/iridiumlabspolska/ Facebook https://www.facebook.com/IridiumLabsPL YouTube https://www.youtube.com/iridiumlabsofficial WWW PL http://iridiumlabs.pl

Subskrybcje

10,100

Wyświetlenia

5,441,010

Wideo

235

YouTube ID

UC7CwTWmiDpCqcYFxwqpEyZQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-01 Fri 10,200 - 5,438,036 - 235 -
2019-11-02 Sat 10,200 - 5,438,237 +201 235 -
2019-11-03 Sun 10,200 - 5,438,418 +181 235 -
2019-11-04 Mon 10,200 - 5,438,718 +300 235 -
2019-11-05 Tue 10,200 - 5,438,882 +164 235 -
2019-11-06 Wed 10,200 - 5,439,081 +199 235 -
2019-11-07 Thu 10,100 -100 5,439,246 +165 235 -
2019-11-08 Fri 10,200 +100 5,439,462 +216 235 -
2019-11-09 Sat 10,200 - 5,439,668 +206 235 -
2019-11-10 Sun 10,200 - 5,440,057 +389 235 -
2019-11-11 Mon 10,200 - 5,440,329 +272 235 -
2019-11-12 Tue 10,200 - 5,440,512 +183 235 -
2019-11-13 Wed 10,200 - 5,440,695 +183 235 -
2019-11-14 Thu 10,100 -100 5,440,906 +211 235 -
2019-11-15 Fri 10,100 - 5,441,010 +104 235 -
Podsumowanie ogółem -100 +2974 -
Aktualizacja profilu za 4 godz. 0 min.