X
Iridium Labs TV
Iridium Labs TV

? ? ? SUBSKRYBUJCIE KANAŁ IRIDIUM LABS TV https://bit.ly/YouTubeIridiumLabs ! Oglądajcie relacje video z takich wydarzeń, jak KSW, FIWE, FIBO, EUROPE SPORT POWER i nie tylko! Poznajcie naszych ambasadorów, ich ulubione treningi, triki i porady! Trenujcie z nami i pokonujcie swoje ograniczenia! ZAJRZYJCIE TEŻ TUTAJ: Instagram https://www.instagram.com/iridiumlabspolska/ Facebook https://www.facebook.com/IridiumLabsPL YouTube https://www.youtube.com/iridiumlabsofficial WWW PL http://iridiumlabs.pl

Subskrybcje

10,100

Wyświetlenia

5,445,586

Wideo

235

YouTube ID

UC7CwTWmiDpCqcYFxwqpEyZQ

Youtube STATYSTYKI OD 2019-11-13 DO 2019-12-13
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-13 Wed 10,200 - 5,440,695 - 235 -
2019-11-14 Thu 10,100 -100 5,440,906 +211 235 -
2019-11-15 Fri 10,100 - 5,441,150 +244 235 -
2019-11-16 Sat 10,100 - 5,441,323 +173 235 -
2019-11-17 Sun 10,200 +100 5,441,513 +190 235 -
2019-11-18 Mon 10,100 -100 5,441,708 +195 235 -
2019-11-19 Tue 10,100 - 5,441,895 +187 235 -
2019-11-20 Wed 10,100 - 5,442,052 +157 235 -
2019-11-21 Thu 10,100 - 5,442,266 +214 235 -
2019-11-22 Fri 10,100 - 5,442,441 +175 235 -
2019-11-23 Sat 10,100 - 5,442,602 +161 235 -
2019-11-24 Sun 10,100 - 5,442,754 +152 235 -
2019-11-25 Mon 10,100 - 5,442,892 +138 235 -
2019-11-26 Tue 10,100 - 5,443,038 +146 235 -
2019-11-27 Wed 10,100 - 5,443,264 +226 235 -
2019-11-28 Thu 10,100 - 5,443,437 +173 235 -
2019-11-29 Fri 10,100 - 5,443,596 +159 235 -
2019-11-30 Sat 10,100 - 5,443,727 +131 235 -
2019-12-01 Sun 10,100 - 5,443,864 +137 235 -
2019-12-02 Mon 10,100 - 5,444,010 +146 235 -
2019-12-03 Tue 10,100 - 5,444,175 +165 235 -
2019-12-04 Wed 10,100 - 5,444,281 +106 235 -
2019-12-05 Thu 10,100 - 5,444,404 +123 235 -
2019-12-06 Fri 10,100 - 5,444,534 +130 235 -
2019-12-07 Sat 10,100 - 5,444,654 +120 235 -
2019-12-08 Sun 10,100 - 5,444,921 +267 235 -
2019-12-09 Mon 10,100 - 5,445,055 +134 235 -
2019-12-10 Tue 10,100 - 5,445,212 +157 235 -
2019-12-11 Wed 10,100 - 5,445,321 +109 235 -
2019-12-12 Thu 10,100 - 5,445,454 +133 235 -
2019-12-13 Fri 10,100 - 5,445,586 +132 235 -
Podsumowanie ogółem -100 +4891 -
Aktualizacja profilu za 0 godz. 41 min.