X
Disowskyy
Disowskyy

Nagrywam gry i mam z tego frajdę. | Indie | survival | horror | E-MAIL: biznes.disowskyy@gmail.com Epic Creator Code UNPL1C

Subskrybcje

1,461,434

Wyświetlenia

444,530,005

Wideo

1,436

YouTube ID

UC7TauBBZOhtZprmPTyrgqWg

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-06 Sat 1,455,586 - 440,118,266 - 1,422 -
2019-07-07 Sun 1,456,240 +654 440,478,301 +360035 1,423 +1
2019-07-08 Mon 1,456,869 +629 440,822,238 +343937 1,424 +1
2019-07-09 Tue 1,457,473 +604 441,157,057 +334819 1,426 +2
2019-07-10 Wed 1,458,037 +564 441,539,669 +382612 1,426 -
2019-07-11 Thu 1,458,534 +497 441,879,546 +339877 1,427 +1
2019-07-12 Fri 1,458,824 +290 442,165,215 +285669 1,429 +2
2019-07-13 Sat 1,458,917 +93 442,390,037 +224822 1,429 -
2019-07-14 Sun 1,459,196 +279 442,631,268 +241231 1,430 +1
2019-07-15 Mon 1,459,642 +446 442,972,880 +341612 1,431 +1
2019-07-16 Tue 1,459,751 +109 443,173,641 +200761 1,432 +1
2019-07-17 Wed 1,460,422 +671 443,580,929 +407288 1,433 +1
2019-07-18 Thu 1,460,449 +27 443,793,563 +212634 1,434 +1
2019-07-19 Fri 1,460,973 +524 444,133,656 +340093 1,435 +1
2019-07-20 Sat 1,461,434 +461 444,530,005 +396349 1,436 +1
Podsumowanie ogółem +5848 +4411739 +14
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.