X
E46 Garage
E46 Garage

Wszystko o naprawach, modyfikacjach, diagnostyce i innych pracach przy BMW E46. Jestem też na youtubersi.pl

Subskrybcje

1,078

Wyświetlenia

48,685

Wideo

19

YouTube ID

UC7YmaX3NpPQM86ewrKxGE5A

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-12 Tue 1,054 - 44,097 - 19 -
2019-03-13 Wed 1,054 - 44,287 +190 19 -
2019-03-14 Thu 1,059 +5 44,997 +710 19 -
2019-03-15 Fri 1,060 +1 45,277 +280 19 -
2019-03-16 Sat 1,059 -1 45,606 +329 19 -
2019-03-17 Sun 1,060 +1 46,113 +507 19 -
2019-03-18 Mon 1,064 +4 46,729 +616 19 -
2019-03-19 Tue 1,068 +4 47,378 +649 19 -
2019-03-20 Wed 1,069 +1 47,761 +383 19 -
2019-03-21 Thu 1,074 +5 48,025 +264 19 -
2019-03-22 Fri 1,075 +1 48,331 +306 19 -
2019-03-23 Sat 1,078 +3 48,685 +354 19 -
Podsumowanie ogółem +24 +4588 -
Aktualizacja profilu za 2 godz. 12 min.