X
E46 Garage
E46 Garage

Wszystko o naprawach, modyfikacjach, diagnostyce i innych pracach przy BMW E46. Jestem też na youtubersi.pl

Subskrybcje

1,264

Wyświetlenia

74,902

Wideo

22

YouTube ID

UC7YmaX3NpPQM86ewrKxGE5A

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-05 Sun 1,220 - 68,527 - 22 -
2019-05-06 Mon 1,221 +1 69,007 +480 22 -
2019-05-07 Tue 1,224 +3 69,481 +474 22 -
2019-05-08 Wed 1,229 +5 69,902 +421 22 -
2019-05-09 Thu 1,232 +3 70,317 +415 22 -
2019-05-10 Fri 1,237 +5 71,021 +704 22 -
2019-05-11 Sat 1,239 +2 71,479 +458 22 -
2019-05-12 Sun 1,243 +4 71,853 +374 22 -
2019-05-13 Mon 1,244 +1 72,235 +382 22 -
2019-05-14 Tue 1,253 +9 72,726 +491 22 -
2019-05-15 Wed 1,255 +2 73,127 +401 22 -
2019-05-16 Thu 1,263 +8 73,548 +421 22 -
2019-05-17 Fri 1,261 -2 74,009 +461 22 -
2019-05-18 Sat 1,261 - 74,433 +424 22 -
2019-05-19 Sun 1,264 +3 74,902 +469 22 -
Podsumowanie ogółem +44 +6375 -
Aktualizacja profilu za 3 godz. 35 min.