X
WhoisMartyna
WhoisMartyna

Witajcie na moim kanale jest mi niezmiernie miło ,że tu trafiliście ? Na moim kanale znajdziecie głownie tutoriale makijażowe , testy kosmetyków, look booki a z czasem i vlogi ? https://youtubersi.pl

Subskrybcje

73

Wyświetlenia

1,662

Wideo

3

YouTube ID

UC7kHFJWBZrqdJG_cjOFG-6g

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 67 - 1,186 - 3 -
2019-04-05 Fri 69 +2 1,249 +63 3 -
2019-04-06 Sat 69 - 1,292 +43 3 -
2019-04-07 Sun 69 - 1,333 +41 3 -
2019-04-08 Mon 70 +1 1,355 +22 3 -
2019-04-09 Tue 70 - 1,375 +20 3 -
2019-04-10 Wed 70 - 1,397 +22 3 -
2019-04-11 Thu 72 +2 1,474 +77 4 +1
2019-04-12 Fri 72 - 1,530 +56 4 -
2019-04-13 Sat 72 - 1,573 +43 4 -
2019-04-14 Sun 73 +1 1,612 +39 3 -1
2019-04-15 Mon 73 - 1,636 +24 3 -
2019-04-16 Tue 73 - 1,603 -33 3 -
2019-04-17 Wed 73 - 1,624 +21 3 -
2019-04-18 Thu 73 - 1,662 +38 3 -
Podsumowanie ogółem +6 +476 -
Aktualizacja profilu za 5 godz. 23 min.