X
News Update
News Update

noticias, Noticias televisión, televisión, Programación TV, Series, Programas, Profesionales, Actores Directivos, Presentadores, Fotos

Subskrybcje

12,484

Wyświetlenia

10,197,694

Wideo

10,087

YouTube ID

UC7qrmEhl2sOAKkpuERvJ2XQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-13 Thu 12,318 - 10,091,487 - 10,087 -
2019-06-14 Fri 12,330 +12 10,099,664 +8177 10,087 -
2019-06-15 Sat 12,343 +13 10,108,027 +8363 10,087 -
2019-06-16 Sun 12,355 +12 10,117,273 +9246 10,087 -
2019-06-17 Mon 12,369 +14 10,126,730 +9457 10,087 -
2019-06-18 Tue 12,384 +15 10,134,950 +8220 10,087 -
2019-06-19 Wed 12,396 +12 10,143,376 +8426 10,087 -
2019-06-20 Thu 12,410 +14 10,151,200 +7824 10,087 -
2019-06-21 Fri 12,426 +16 10,159,002 +7802 10,087 -
2019-06-22 Sat 12,444 +18 10,165,636 +6634 10,087 -
2019-06-23 Sun 12,458 +14 10,173,350 +7714 10,087 -
2019-06-24 Mon 12,466 +8 10,180,729 +7379 10,087 -
2019-06-25 Tue 12,479 +13 10,187,430 +6701 10,087 -
2019-06-26 Wed 12,481 +2 10,193,514 +6084 10,087 -
2019-06-27 Thu 12,484 +3 10,197,694 +4180 10,087 -
Podsumowanie ogółem +166 +106207 -
Aktualizacja profilu za 6 godz. 49 min.