X
pyta.pl
pyta.pl

PYTA - antyestablishmentowa bojówka reporterska. Mijamy się z prawdą, bierzemy jeńców. Wywołujemy ból dupy. pyta.pl jest laureatem nagrody "GIT kanał" przyznawanej przez Stowarzyszenie Poirytowanych Służbą Więzienną "SPSW" jako "Najlepszy polski kanał grypsujący" w kategorii "kanały skrajnie prawicowe i nacjonalistyczne" - dziękujemy! Wspomóż pytę, https://tipeo.pl/pytapl

Subskrybcje

170,848

Wyświetlenia

30,708,376

Wideo

198

YouTube ID

UC7xj2xj0EtGt8EZ3ERJf-IQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-06 Sat 170,800 - 30,587,759 - 197 -
2019-07-07 Sun 170,817 +17 30,594,866 +7107 197 -
2019-07-08 Mon 170,828 +11 30,601,346 +6480 197 -
2019-07-09 Tue 170,827 -1 30,607,774 +6428 197 -
2019-07-10 Wed 170,826 -1 30,614,152 +6378 197 -
2019-07-11 Thu 170,836 +10 30,620,281 +6129 197 -
2019-07-12 Fri 170,831 -5 30,628,896 +8615 198 +1
2019-07-13 Sat 170,799 -32 30,651,093 +22197 198 -
2019-07-14 Sun 170,796 -3 30,663,710 +12617 198 -
2019-07-15 Mon 170,810 +14 30,669,059 +5349 198 -
2019-07-16 Tue 170,810 - 30,678,997 +9938 198 -
2019-07-17 Wed 170,810 - 30,684,931 +5934 198 -
2019-07-18 Thu 170,815 +5 30,695,079 +10148 198 -
2019-07-19 Fri 170,817 +2 30,701,959 +6880 198 -
2019-07-20 Sat 170,848 +31 30,708,376 +6417 198 -
Podsumowanie ogółem +48 +120617 +1
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.