X
MrOmen
MrOmen

Czołem wszystkim, Trafiliście na mój kanał, bo pewnie interesujecie się World of Tanks. W tym świecie znany jestem jako MrOmen. Poza nim - wystarczy Omen :) Masz fajną powtórkę z tej gry? Ślij na adres psqd.wot@gmail.com Masz jaką inną sprawę? Może chcesz nawiązać jakąś współpracę? Albo po prostu masz dla mnie jakieś ciekawe info? Adres jest na dole. Ale nie samą grą człowiek żyje. W serii "Omen po godzinach" chcę publikować przeróżne materiały, więc spodziewaj się naprawdę różnych treści. Moje słówko przewodnie? "Nietypowo". Cały jestem nietypowy i ten kanał taki był i taki będzie :) Specyfikacja komputera: Intel i7 6700K, GTX970, HyperX SSD, 32 GB RAM DDR4. Trzymaj się i dzięki, że mnie odwiedziłeś :) Omen.

Subskrybcje

15,678

Wyświetlenia

5,765,430

Wideo

2,083

YouTube ID

UC8c-y9Dk6CYH1dvy31uAVuA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-05 Sun 15,731 - 5,758,918 - 2,082 -
2019-05-06 Mon 15,730 -1 5,759,104 +186 2,083 +1
2019-05-07 Tue 15,727 -3 5,759,621 +517 2,083 -
2019-05-08 Wed 15,727 - 5,760,102 +481 2,083 -
2019-05-09 Thu 15,728 +1 5,760,504 +402 2,083 -
2019-05-10 Fri 15,729 +1 5,761,001 +497 2,083 -
2019-05-11 Sat 15,728 -1 5,761,543 +542 2,083 -
2019-05-12 Sun 15,726 -2 5,762,168 +625 2,083 -
2019-05-13 Mon 15,727 +1 5,762,770 +602 2,083 -
2019-05-14 Tue 15,727 - 5,763,304 +534 2,083 -
2019-05-15 Wed 15,708 -19 5,763,742 +438 2,083 -
2019-05-16 Thu 15,701 -7 5,764,201 +459 2,083 -
2019-05-17 Fri 15,695 -6 5,764,607 +406 2,083 -
2019-05-18 Sat 15,685 -10 5,765,006 +399 2,083 -
2019-05-19 Sun 15,678 -7 5,765,430 +424 2,083 -
Podsumowanie ogółem -53 +6512 +1
Aktualizacja profilu za 3 godz. 55 min.