X
GamerSpace
GamerSpace

GamerSpacePL - Bo gry to moja pasja. Kanał poświęcony tematyce gier komputerowych, nowości, retro granie i wiele więcej! Jeśli jesteś osobą która szuka "normalnego" zagrajmera to trafiłeś idealnie! Na kanale każdy znajdzie coś dla siebie dzięki częstej publikacji filmów, wzorowej jakości oraz różnorodności, od nowości po stare dobre tytuły. Do zobaczenia w filmach! Jeśli jesteś zainteresowany współpracą napisz na gamerspacepl@gmail.com Mój sprzęt: Płyta główna: ASRock Z370 EXTREME4 Karta graficzna: Gigabyte GeForce GTX 1080 G1 Gaming 8GB GDDR5X (256 bit) Procesor: Intel Core i7-8700K, 3.70GHz, 12MB, BOX Obudowa: be quiet! Pure Base 600 Chłodzenie CPU: Scythe Mugen 5 Zasilacz: SeaSonic Focus Plus Gold 650W Pamięć GoodRam DDR4 IRDM X 2x8GB, 3000MHz, CL16 Dysk SSD: GoodRam IRDM 240GB SATA 3 Dyski HDD: 1. WDC WD10EFRX-68PJCN0 1TB 2. WDC WD10EZRX-00A8LB0 1TB Mikrofon: Sinn 7 MPod Monitory: 1. LG 23' LED 23EA63V-P 2. Samsung 22' S22C300 System: Windows 10 Pro

Subskrybcje

141,148

Wyświetlenia

48,784,242

Wideo

4,994

YouTube ID

UC9Ca7vkt4eUPFCGQisLF-qw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-03 Sun 140,882 - 48,490,055 - 4,963 -
2019-02-04 Mon 140,904 +22 48,511,181 +21126 4,964 +1
2019-02-05 Tue 140,942 +38 48,531,854 +20673 4,966 +2
2019-02-06 Wed 140,970 +28 48,549,038 +17184 4,968 +2
2019-02-07 Thu 140,990 +20 48,567,013 +17975 4,970 +2
2019-02-08 Fri 141,020 +30 48,590,319 +23306 4,972 +2
2019-02-09 Sat 141,038 +18 48,625,454 +35135 4,977 +5
2019-02-10 Sun 141,061 +23 48,646,575 +21121 4,978 +1
2019-02-11 Mon 141,070 +9 48,661,062 +14487 4,981 +3
2019-02-12 Tue 141,082 +12 48,679,279 +18217 4,983 +2
2019-02-13 Wed 141,098 +16 48,694,555 +15276 4,984 +1
2019-02-14 Thu 141,133 +35 48,726,102 +31547 4,987 +3
2019-02-15 Fri 141,149 +16 48,743,214 +17112 4,989 +2
2019-02-16 Sat 141,154 +5 48,764,764 +21550 4,990 +1
2019-02-17 Sun 141,148 -6 48,784,242 +19478 4,994 +4
Podsumowanie ogółem +266 +294187 +31
Aktualizacja profilu za 3 godz. 42 min.