X
Planeta Faktów
Planeta Faktów

Planeta Faktów to najpopularniejszy kanał z ciekawostkami na polskim YouTube oraz 9. najpopularniejszy kanał w Polsce w ogóle. Zajmuje również 11. miejsce pod względem największej liczby wyświetleń pod filmami (drugie, pomijając telewizje i wytwórnie muzyczne) oraz cieszy się jedną z największych aktywności widzów wśród polskich twórców. Źródło: https://socialblade.com/youtube/top/country/pl/mostsubscribed Właściciel kanału: Jacek Makarewicz Kontakt/współpraca: cietyvlog@gmail.com

Subskrybcje

2,526,639

Wyświetlenia

1,083,442,792

Wideo

850

YouTube ID

UCAE3hyVGBraXyYZYSOS-GeQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-13 Thu 2,515,293 - 1,069,869,293 - 842 -
2019-06-14 Fri 2,515,624 +331 1,070,693,594 +824301 842 -
2019-06-15 Sat 2,516,374 +750 1,071,934,323 +1240729 843 +1
2019-06-16 Sun 2,517,051 +677 1,072,896,245 +961922 844 +1
2019-06-17 Mon 2,517,741 +690 1,073,788,858 +892613 845 +1
2019-06-18 Tue 2,518,774 +1033 1,074,948,253 +1159395 845 -
2019-06-19 Wed 2,519,669 +895 1,075,966,287 +1018034 846 +1
2019-06-20 Thu 2,520,994 +1325 1,077,345,953 +1379666 847 +1
2019-06-21 Fri 2,522,308 +1314 1,078,545,306 +1199353 848 +1
2019-06-22 Sat 2,523,283 +975 1,079,558,392 +1013086 848 -
2019-06-23 Sun 2,524,046 +763 1,080,252,100 +693708 848 -
2019-06-24 Mon 2,524,875 +829 1,080,918,991 +666891 848 -
2019-06-25 Tue 2,525,872 +997 1,082,105,122 +1186131 849 +1
2019-06-26 Wed 2,526,433 +561 1,082,890,825 +785703 850 +1
2019-06-27 Thu 2,526,639 +206 1,083,442,792 +551967 850 -
Podsumowanie ogółem +11346 +13573499 +8
Aktualizacja profilu za 6 godz. 44 min.