X
AjbiSOFT Jakub Kwiatkowski
AjbiSOFT Jakub Kwiatkowski

Informatyka bez granic! Cześć nazywam się Jakub Kwiatkowski i od ponad 30lat jestem wielkim entuzjastą komputerów. Od 20lat pracuję zawodowo jako informatyk wykonując przeróżne role. Zaczynałem od help desku, poprzez programowanie aplikacji, administrację serwerów, administrację aplikacji w największych polskich i światowych korporacjach finansowch, telekomunikacyjnych i farmaceutycznych, a obecnie pełnię rolę konsultanta i architekta IT. Od 10lat prowadzę też własną firmę informatyczną - AjbiSOFT, za pomocą której świadczę moje usługi. Nagrywam filmy najczęściej w biurze mojej małej firmy, stąd też nazwa kanału jest nazwą firmy. Ale spokojnie - nic nie zamierzam Ci sprzedawać! Na YouTube nagrywam tylko w czasie wolnym od pracy - w ten sposób relaizuję swoją pasję do IT, programowania, elektroniki, czy serwerów. Bardzo cenię sobie komentarze oglądających mnie osób. Kanał chcę prowadzić dla CIebie, przekazać swoją wiedzę i doświadczenie oraz pokazać, że Świat komputerów jest fajny!

Subskrybcje

1,427

Wyświetlenia

133,823

Wideo

68

YouTube ID

UCAnD85RpLjY6n9qI0aNA9JQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 1,379 - 130,858 - 64 -
2019-04-05 Fri 1,379 - 130,994 +136 64 -
2019-04-06 Sat 1,383 +4 131,172 +178 65 +1
2019-04-07 Sun 1,385 +2 131,365 +193 65 -
2019-04-08 Mon 1,391 +6 131,528 +163 65 -
2019-04-09 Tue 1,393 +2 131,678 +150 65 -
2019-04-10 Wed 1,397 +4 131,902 +224 65 -
2019-04-11 Thu 1,394 -3 132,099 +197 66 +1
2019-04-12 Fri 1,395 +1 132,318 +219 67 +1
2019-04-13 Sat 1,399 +4 132,561 +243 66 -1
2019-04-14 Sun 1,400 +1 132,784 +223 67 +1
2019-04-15 Mon 1,405 +5 133,072 +288 67 -
2019-04-16 Tue 1,408 +3 133,259 +187 68 +1
2019-04-17 Wed 1,418 +10 133,532 +273 68 -
2019-04-18 Thu 1,427 +9 133,823 +291 68 -
Podsumowanie ogółem +48 +2965 +4
Aktualizacja profilu za 5 godz. 54 min.