X
AjbiSOFT Jakub Kwiatkowski
AjbiSOFT Jakub Kwiatkowski

Informatyka bez granic! Cześć nazywam się Jakub Kwiatkowski i od ponad 30lat jestem wielkim entuzjastą komputerów. Od 20lat pracuję zawodowo jako informatyk wykonując przeróżne role. Zaczynałem od help desku, poprzez programowanie aplikacji, administrację serwerów, administrację aplikacji w największych polskich i światowych korporacjach finansowch, telekomunikacyjnych i farmaceutycznych, a obecnie pełnię rolę konsultanta i architekta IT. Od 10lat prowadzę też własną firmę informatyczną - AjbiSOFT, za pomocą której świadczę moje usługi. Nagrywam filmy najczęściej w biurze mojej małej firmy, stąd też nazwa kanału jest nazwą firmy. Ale spokojnie - nic nie zamierzam Ci sprzedawać! Na YouTube nagrywam tylko w czasie wolnym od pracy - w ten sposób relaizuję swoją pasję do IT, programowania, elektroniki, czy serwerów. Bardzo cenię sobie komentarze oglądających mnie osób. Kanał chcę prowadzić dla CIebie, przekazać swoją wiedzę i doświadczenie oraz pokazać, że Świat komputerów jest fajny!

Subskrybcje

1,588

Wyświetlenia

146,032

Wideo

71

YouTube ID

UCAnD85RpLjY6n9qI0aNA9JQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-13 Thu 1,576 - 144,063 - 71 -
2019-06-14 Fri 1,577 +1 144,230 +167 71 -
2019-06-15 Sat 1,580 +3 144,344 +114 71 -
2019-06-16 Sun 1,579 -1 144,487 +143 71 -
2019-06-17 Mon 1,580 +1 144,663 +176 71 -
2019-06-18 Tue 1,579 -1 144,782 +119 71 -
2019-06-19 Wed 1,579 - 144,950 +168 71 -
2019-06-20 Thu 1,580 +1 145,080 +130 71 -
2019-06-21 Fri 1,579 -1 145,205 +125 71 -
2019-06-22 Sat 1,579 - 145,354 +149 71 -
2019-06-23 Sun 1,579 - 145,489 +135 71 -
2019-06-24 Mon 1,581 +2 145,611 +122 71 -
2019-06-25 Tue 1,583 +2 145,764 +153 71 -
2019-06-26 Wed 1,586 +3 145,937 +173 71 -
2019-06-27 Thu 1,588 +2 146,032 +95 71 -
Podsumowanie ogółem +12 +1969 -
Aktualizacja profilu za 6 godz. 48 min.