X
Przeglad Sportowy
Przeglad Sportowy

Oficjalny kanał Przeglądu Sportowego - najstarszego polskiego dziennika sportowego! Subskrybuj: http://bit.ly/PrzegladSUB Więcej filmów na : www.przegladsportowy.pl ---------------- Official channel of Przegląd Sportowy - the oldest sports journal in Poland. We are a part of Ringier Axel Springer Poland YouTube Partnership Network. Subscribe: http://bit.ly/PrzegladSUB Watch more : www.przegladsportowy.pl

Subskrybcje

246,999

Wyświetlenia

139,795,865

Wideo

2,306

YouTube ID

UCBQ6nCw9FL3Xbb4bJo6_N5w

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 244,355 - 138,507,781 - 2,296 -
2019-04-05 Fri 244,482 +127 138,599,077 +91296 2,297 +1
2019-04-06 Sat 244,577 +95 138,660,016 +60939 2,298 +1
2019-04-07 Sun 244,739 +162 138,740,506 +80490 2,298 -
2019-04-08 Mon 245,120 +381 138,875,179 +134673 2,299 +1
2019-04-09 Tue 245,409 +289 139,027,786 +152607 2,299 -
2019-04-10 Wed 245,598 +189 139,132,541 +104755 2,300 +1
2019-04-11 Thu 245,722 +124 139,206,717 +74176 2,301 +1
2019-04-12 Fri 245,816 +94 139,272,484 +65767 2,301 -
2019-04-13 Sat 246,007 +191 139,357,076 +84592 2,302 +1
2019-04-14 Sun 246,107 +100 139,400,289 +43213 2,302 -
2019-04-15 Mon 246,376 +269 139,494,760 +94471 2,303 +1
2019-04-16 Tue 246,689 +313 139,667,334 +172574 2,303 -
2019-04-17 Wed 246,842 +153 139,741,117 +73783 2,304 +1
2019-04-18 Thu 246,999 +157 139,795,865 +54748 2,306 +2
Podsumowanie ogółem +2644 +1288084 +10
Aktualizacja profilu za 5 godz. 57 min.