X
Przeglad Sportowy
Przeglad Sportowy

Oficjalny kanał Przeglądu Sportowego - najstarszego polskiego dziennika sportowego! Subskrybuj: http://bit.ly/PrzegladSUB Więcej filmów na : www.przegladsportowy.pl ---------------- Official channel of Przegląd Sportowy - the oldest sports journal in Poland. We are a part of Ringier Axel Springer Poland YouTube Partnership Network. Subscribe: http://bit.ly/PrzegladSUB Watch more : www.przegladsportowy.pl

Subskrybcje

256,890

Wyświetlenia

146,634,777

Wideo

2,352

YouTube ID

UCBQ6nCw9FL3Xbb4bJo6_N5w

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-06 Sat 256,290 - 145,966,245 - 2,347 -
2019-07-07 Sun 256,321 +31 146,006,883 +40638 2,347 -
2019-07-08 Mon 256,371 +50 146,040,000 +33117 2,348 +1
2019-07-09 Tue 256,443 +72 146,123,007 +83007 2,348 -
2019-07-10 Wed 256,487 +44 146,171,343 +48336 2,348 -
2019-07-11 Thu 256,525 +38 146,204,569 +33226 2,348 -
2019-07-12 Fri 256,556 +31 146,231,608 +27039 2,348 -
2019-07-13 Sat 256,586 +30 146,281,739 +50131 2,349 +1
2019-07-14 Sun 256,605 +19 146,297,001 +15262 2,349 -
2019-07-15 Mon 256,650 +45 146,336,922 +39921 2,349 -
2019-07-16 Tue 256,695 +45 146,376,814 +39892 2,350 +1
2019-07-17 Wed 256,765 +70 146,469,336 +92522 2,351 +1
2019-07-18 Thu 256,795 +30 146,520,952 +51616 2,352 +1
2019-07-19 Fri 256,850 +55 146,593,304 +72352 2,352 -
2019-07-20 Sat 256,890 +40 146,634,777 +41473 2,352 -
Podsumowanie ogółem +600 +668532 +5
Aktualizacja profilu za 1 godz. 15 min.