X
dzwiekowoSCI
dzwiekowoSCI

DzwiękowoSCI to projekt wspierający artystów muzyki alternatywnej oraz folkowej w każdej postaci. Zajmujemy się tym co kochamy czyli dźwiękiem. Subskrybuj nasz kanał i jaraj się muzyką. https://youtubersi.pl

Subskrybcje

162

Wyświetlenia

9,753

Wideo

6

YouTube ID

UCBdrmTX07dPYkyX4uGkEGiA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 162 - 9,635 - 6 -
2019-04-05 Fri 162 - 9,645 +10 6 -
2019-04-06 Sat 162 - 9,648 +3 6 -
2019-04-07 Sun 162 - 9,652 +4 6 -
2019-04-08 Mon 162 - 9,656 +4 6 -
2019-04-09 Tue 162 - 9,662 +6 6 -
2019-04-10 Wed 162 - 9,674 +12 6 -
2019-04-11 Thu 162 - 9,696 +22 6 -
2019-04-12 Fri 162 - 9,704 +8 6 -
2019-04-13 Sat 162 - 9,714 +10 6 -
2019-04-14 Sun 162 - 9,722 +8 6 -
2019-04-15 Mon 162 - 9,729 +7 6 -
2019-04-16 Tue 162 - 9,742 +13 6 -
2019-04-17 Wed 162 - 9,751 +9 6 -
2019-04-18 Thu 162 - 9,753 +2 6 -
Podsumowanie ogółem - +118 -
Aktualizacja profilu za 5 godz. 34 min.