X
Sebastian Szabłowski
Sebastian Szabłowski

Kanał poświęcony sportowej przygodzie mojego syna Kuby Gutka (12 lat) Córki Nadii (10 lat) oraz Kudełka (7lat) - trójki wspaniałych Sportowców-Piłkarzy oraz naszej wspólnej pasji do kolekcjonowania kart i naklejek, autografów a także innych piłkarskich akcesorii...Zapraszamy na FB nasz Fanpage - wiele ciekawostek ,konkursów i innych niepublikowanych na YT materiałów .... Na kanale sporo piłki w wydaniu dzieciecym - pasjonatów zapraszamy -Kontakt do nas poprzez Fb https://www.facebook.com/profile.php?id=100006572673148 a dla osób niemających FB podajemy adres @ do kontaktu - sebastian_szablowski@wp.pl .Pozdrawiamy

Subskrybcje

123,618

Wyświetlenia

93,125,534

Wideo

6,612

YouTube ID

UCBlJCt_7tLQzQUiqBslrwWg

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-13 Thu 123,296 - 92,839,380 - 6,591 -
2019-06-14 Fri 123,311 +15 92,852,367 +12987 6,592 +1
2019-06-15 Sat 123,317 +6 92,874,240 +21873 6,594 +2
2019-06-16 Sun 123,335 +18 92,888,061 +13821 6,596 +2
2019-06-17 Mon 123,344 +9 92,899,686 +11625 6,596 -
2019-06-18 Tue 123,361 +17 92,914,491 +14805 6,597 +1
2019-06-19 Wed 123,363 +2 92,933,339 +18848 6,598 +1
2019-06-20 Thu 123,400 +37 92,955,320 +21981 6,600 +2
2019-06-21 Fri 123,442 +42 92,977,272 +21952 6,601 +1
2019-06-22 Sat 123,478 +36 93,001,659 +24387 6,602 +1
2019-06-23 Sun 123,494 +16 93,027,703 +26044 6,605 +3
2019-06-24 Mon 123,518 +24 93,052,040 +24337 6,606 +1
2019-06-25 Tue 123,580 +62 93,082,333 +30293 6,609 +3
2019-06-26 Wed 123,606 +26 93,109,073 +26740 6,612 +3
2019-06-27 Thu 123,618 +12 93,125,534 +16461 6,612 -
Podsumowanie ogółem +322 +286154 +21
Aktualizacja profilu za 4 godz. 8 min.