X
Sebastian Szabłowski
Sebastian Szabłowski

Kanał poświęcony sportowej przygodzie mojego syna Kuby Gutka (12 lat) Córki Nadii (10 lat) oraz Kudełka (7lat) - trójki wspaniałych Sportowców-Piłkarzy oraz naszej wspólnej pasji do kolekcjonowania kart i naklejek, autografów a także innych piłkarskich akcesorii...Zapraszamy na FB nasz Fanpage - wiele ciekawostek ,konkursów i innych niepublikowanych na YT materiałów .... Na kanale sporo piłki w wydaniu dzieciecym - pasjonatów zapraszamy -Kontakt do nas poprzez Fb https://www.facebook.com/profile.php?id=100006572673148 a dla osób niemających FB podajemy adres @ do kontaktu - sebastian_szablowski@wp.pl .Pozdrawiamy

Subskrybcje

124,000

Wyświetlenia

94,327,990

Wideo

6,762

YouTube ID

UCBlJCt_7tLQzQUiqBslrwWg

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-07 Sat 124,201 - 94,149,915 - 6,733 -
2019-09-08 Sun 124,204 +3 94,162,739 +12824 6,735 +2
2019-09-09 Mon 124,217 +13 94,169,596 +6857 6,735 -
2019-09-10 Tue 124,208 -9 94,174,495 +4899 6,737 +2
2019-09-11 Wed 124,210 +2 94,180,379 +5884 6,738 +1
2019-09-12 Thu 124,200 -10 94,187,481 +7102 6,742 +4
2019-09-13 Fri 124,205 +5 94,201,875 +14394 6,744 +2
2019-09-14 Sat 124,212 +7 94,214,598 +12723 6,745 +1
2019-09-15 Sun 124,230 +18 94,230,889 +16291 6,747 +2
2019-09-16 Mon 124,237 +7 94,241,404 +10515 6,749 +2
2019-09-17 Tue 124,230 -7 94,252,557 +11153 6,753 +4
2019-09-18 Wed 124,000 -230 94,265,827 +13270 6,755 +2
2019-09-19 Thu 124,000 - 94,283,332 +17505 6,757 +2
2019-09-20 Fri 124,000 - 94,315,334 +32002 6,762 +5
2019-09-21 Sat 124,000 - 94,327,990 +12656 6,762 -
Podsumowanie ogółem -201 +178075 +29
Aktualizacja profilu za 1 godz. 2 min.