X
Mateusz 'MKRR' Krzesiński
Mateusz 'MKRR' Krzesiński

Rozkład jazdy: Hearthstone - 12:00 w poniedziałek, środa, czwartek, piątek, niedziela de SQUAD - 17:00 we wtorek i sobotę Znany z Hearthstone, próbuje innych rzeczy - vlogi, poradniki, przemyślenia, challenge, pranki, parodie, komedie! Szukam swojego miejsca aż go w końcu znajdę. Wbij też na Instagram: http://www.instagram.com/mkrr3hs I możesz zerknąć na stream: http://www.fb.gg/mkrr3 A jeśli chcesz mi coś napisać spróbuj tutaj: kontakt.migg@gmail.com

Subskrybcje

114,000

Wyświetlenia

55,304,974

Wideo

2,536

YouTube ID

UCBuIgX8vrSJ-gV0HABVyrQA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2020-05-08 Fri 114,000 - 55,071,270 - 2,513 -
2020-05-10 Sun 114,000 - 55,089,555 +18285 2,515 +2
2020-05-12 Tue 114,000 - 55,111,777 +22222 2,517 +2
2020-05-13 Wed 114,000 - 55,119,086 +7309 2,517 -
2020-05-14 Thu 114,000 - 55,130,709 +11623 2,518 +1
2020-05-16 Sat 114,000 - 55,157,843 +27134 2,525 +7
2020-05-17 Sun 114,000 - 55,170,400 +12557 2,527 +2
2020-05-18 Mon 114,000 - 55,188,019 +17619 2,527 -
2020-05-19 Tue 114,000 - 55,198,850 +10831 2,528 +1
2020-05-20 Wed 114,000 - 55,212,607 +13757 2,529 +1
2020-05-24 Sun 114,000 - 55,236,364 +23757 2,530 +1
2020-05-25 Mon 114,000 - 55,251,965 +15601 2,532 +2
2020-05-26 Tue 114,000 - 55,261,719 +9754 2,533 +1
2020-05-29 Fri 114,000 - 55,298,370 +36651 2,536 +3
2020-05-30 Sat 114,000 - 55,304,974 +6604 2,536 -
Podsumowanie ogółem - +233704 +23
Aktualizacja profilu za 6 godz. 35 min.