X
Pojebane Shoty & Funny Moment
Pojebane Shoty & Funny Moment

Witaj ziomeczku zostaw subika a będziesz na bieżąco z shotami ;)KDS JD SDK (;imatohs z ocążieb a akibus watsoz ukzcemoiz jatiW Jak chcesz zdać do następnej klasy zostaw suba na pewno nie zaszkodzi bo przynosze szczęście! Jak chcesz spotkać szczęśliwą miłość to zostaw suba urodziłem się 14 lutego i swatam ludzi oraz zwierzęta! Jak za szybko łysiejesz to zostaw suba a wyśle Ci włosy w podzięce! Jak jesteś głodny zostaw suba nakarmie Cie lajkami i komami! Jak YT Cie wkur..ia zostaw suba mam inne kanały które jadą YT przyda nam sie wsparcie! Jak masz zaparcie zostaw suba po niektórych moich szotach puszczają zwieracze! Jak kochasz psy lub koty albo chomiki lub węże zostaw suba mam avatar z psem chomika w lodówce kotaWgłowie i węża w spodniach Jak rodzice Cię denerwują zostaw suba i pokaż im kogo subujesz wtedy może zluzują ;) Jak chcesz należeć do sekty to zostaw suba skątaktujemy się z Tobą hasło to "księżycowa fala lub księżycowe drzewo" Już opis mi się kończy więc spadam Elo mordki :)JD

Subskrybcje

6,937

Wyświetlenia

4,476,332

Wideo

250

YouTube ID

UCC_gMNRq5uW8cU8XGgd67NQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2018-12-02 Sun 6,996 - 4,472,190 - 250 -
2018-12-03 Mon 6,995 -1 4,472,486 +296 250 -
2018-12-04 Tue 6,997 +2 4,472,759 +273 250 -
2018-12-05 Wed 6,998 +1 4,473,179 +420 250 -
2018-12-06 Thu 6,998 - 4,473,359 +180 250 -
2018-12-07 Fri 6,996 -2 4,473,605 +246 250 -
2018-12-08 Sat 6,996 - 4,473,671 +66 250 -
2018-12-09 Sun 6,997 +1 4,473,946 +275 250 -
2018-12-10 Mon 6,999 +2 4,474,579 +633 250 -
2018-12-11 Tue 6,999 - 4,474,962 +383 250 -
2018-12-12 Wed 6,998 -1 4,475,193 +231 250 -
2018-12-13 Thu 6,998 - 4,475,453 +260 250 -
2018-12-14 Fri 6,996 -2 4,475,688 +235 250 -
2018-12-15 Sat 6,940 -56 4,476,032 +344 250 -
2018-12-16 Sun 6,937 -3 4,476,332 +300 250 -
Podsumowanie ogółem -59 +4142 -
Aktualizacja profilu za 2 godz. 29 min.