X
Pantinka
Pantinka

Hej, nazywam się Paula i jestem modelką, mieszkającą w Hong Kongu. Zapraszam do mojego świata :) Filmy wrzucam w każdy wtorek, czwartek, piątek i sobotę.

Subskrybcje

17,741

Wyświetlenia

536,513

Wideo

50

YouTube ID

UCCcPxQ7GStszCD8axgGgt7A

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-09 Sat 15,274 - 327,684 - 41 -
2019-03-10 Sun 15,738 +464 360,723 +33039 42 +1
2019-03-11 Mon 15,895 +157 378,692 +17969 42 -
2019-03-12 Tue 16,046 +151 390,081 +11389 43 +1
2019-03-13 Wed 16,236 +190 407,508 +17427 45 +2
2019-03-14 Thu 16,433 +197 425,066 +17558 46 +1
2019-03-15 Fri 16,646 +213 444,511 +19445 47 +1
2019-03-16 Sat 16,893 +247 463,073 +18562 47 -
2019-03-17 Sun 17,093 +200 475,624 +12551 48 +1
2019-03-18 Mon 17,223 +130 485,205 +9581 48 -
2019-03-19 Tue 17,317 +94 492,130 +6925 49 +1
2019-03-20 Wed 17,425 +108 505,307 +13177 48 -1
2019-03-21 Thu 17,527 +102 514,865 +9558 48 -
2019-03-22 Fri 17,682 +155 526,819 +11954 50 +2
2019-03-23 Sat 17,741 +59 536,513 +9694 50 -
Podsumowanie ogółem +2467 +208829 +9
Aktualizacja profilu za 7 godz. 27 min.