X
TheKacperTM
TheKacperTM

Kanał na youtubersi.pl TheKacperTM

Subskrybcje

8

Wyświetlenia

45

Wideo

1

YouTube ID

UCEVBSgVKRrK73E82yJ5FvsQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-13 Thu 8 - 43 - 1 -
2019-06-14 Fri 8 - 43 - 1 -
2019-06-15 Sat 8 - 43 - 1 -
2019-06-16 Sun 8 - 43 - 1 -
2019-06-17 Mon 8 - 43 - 1 -
2019-06-18 Tue 8 - 43 - 1 -
2019-06-19 Wed 8 - 43 - 1 -
2019-06-20 Thu 8 - 43 - 1 -
2019-06-21 Fri 8 - 43 - 1 -
2019-06-22 Sat 8 - 43 - 1 -
2019-06-23 Sun 8 - 45 +2 1 -
2019-06-24 Mon 8 - 45 - 1 -
2019-06-25 Tue 8 - 45 - 1 -
2019-06-26 Wed 8 - 45 - 1 -
2019-06-27 Thu 8 - 45 - 1 -
Podsumowanie ogółem - +2 -
Aktualizacja profilu za 6 godz. 52 min.