X
NewMulti2k
NewMulti2k

NewMultiShow - gracz World Of Tanks z wieloma osiągnięciami: Wasze Epickie Bitwy: https://docs.google.com/forms/d/1bI1HZXvKxg-I811ZDpvBRlrTEJdVCiCMfzdRMBo5FXg/viewform Specyfikacja Mojego Sprzętu: Płyta Główna: Gigabyte Z370 AORUS Gaming 7 Procesor: Intel Core i7-8700K, Hexa Core, 3.70GHz Pamięć: Corsair Vengeance 32 GB RAM DDR4 Karta Graficzna: MSI GTX 1080 TI Dysk Twardy: Samsung SSD 960 EVO 500GB M.2, 1 TB HDD Zasilacz: Zasilacz Corsair RM750x 750W Monitor: DELL U2414H System Operacyjny: Windows 10 64 BITY Słuchawki: Qpad QH-90 Mysz: Roccat Kone Pure Klawiatura: Tracer Squadron

Subskrybcje

226,068

Wyświetlenia

150,010,720

Wideo

4,686

YouTube ID

UCEfpYb8dK_bhuphBjWDrRCA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-06 Mon 225,794 - 148,810,199 - 4,675 -
2019-05-07 Tue 225,823 +29 148,932,666 +122467 4,676 +1
2019-05-08 Wed 225,898 +75 149,022,554 +89888 4,676 -
2019-05-09 Thu 225,950 +52 149,085,459 +62905 4,677 +1
2019-05-10 Fri 225,995 +45 149,178,024 +92565 4,678 +1
2019-05-11 Sat 226,022 +27 149,260,244 +82220 4,679 +1
2019-05-12 Sun 226,084 +62 149,426,103 +165859 4,681 +2
2019-05-13 Mon 226,140 +56 149,538,589 +112486 4,681 -
2019-05-14 Tue 226,181 +41 149,598,476 +59887 4,682 +1
2019-05-15 Wed 226,116 -65 149,672,943 +74467 4,682 -
2019-05-16 Thu 226,065 -51 149,742,320 +69377 4,683 +1
2019-05-17 Fri 226,068 +3 149,797,675 +55355 4,683 -
2019-05-17 Fri 226,044 -24 149,829,865 +32190 4,684 +1
2019-05-18 Sat 226,046 +2 149,920,533 +90668 4,685 +1
2019-05-19 Sun 226,068 +22 150,010,720 +90187 4,686 +1
Podsumowanie ogółem +274 +1200521 +11
Aktualizacja profilu za 0 godz. 48 min.