X
NewMulti2k
NewMulti2k

NewMultiShow - gracz World Of Tanks z wieloma osiągnięciami: Wasze Epickie Bitwy: https://docs.google.com/forms/d/1bI1HZXvKxg-I811ZDpvBRlrTEJdVCiCMfzdRMBo5FXg/viewform Specyfikacja Mojego Sprzętu: Płyta Główna: Gigabyte Z370 AORUS Gaming 7 Procesor: Intel Core i7-8700K, Hexa Core, 3.70GHz Pamięć: Corsair Vengeance 32 GB RAM DDR4 Karta Graficzna: MSI GTX 1080 TI Dysk Twardy: Samsung SSD 960 EVO 500GB M.2, 1 TB HDD Zasilacz: Zasilacz Corsair RM750x 750W Monitor: DELL U2414H System Operacyjny: Windows 10 64 BITY Słuchawki: Qpad QH-90 Mysz: Roccat Kone Pure Klawiatura: Tracer Squadron

Subskrybcje

219,248

Wyświetlenia

140,899,423

Wideo

4,604

YouTube ID

UCEfpYb8dK_bhuphBjWDrRCA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-03 Sun 217,600 - 139,506,281 - 4,593 -
2019-02-04 Mon 217,659 +59 139,577,652 +71371 4,593 -
2019-02-05 Tue 217,773 +114 139,674,824 +97172 4,594 +1
2019-02-06 Wed 217,833 +60 139,807,772 +132948 4,596 +2
2019-02-07 Thu 218,035 +202 139,943,070 +135298 4,596 -
2019-02-08 Fri 218,219 +184 140,102,267 +159197 4,598 +2
2019-02-09 Sat 218,526 +307 140,219,340 +117073 4,600 +2
2019-02-10 Sun 218,671 +145 140,363,183 +143843 4,600 -
2019-02-11 Mon 218,742 +71 140,447,282 +84099 4,600 -
2019-02-12 Tue 218,905 +163 140,526,515 +79233 4,602 +2
2019-02-13 Wed 218,960 +55 140,628,313 +101798 4,601 -1
2019-02-14 Thu 219,039 +79 140,594,762 -33551 4,601 -
2019-02-15 Fri 219,088 +49 140,667,494 +72732 4,601 -
2019-02-16 Sat 219,216 +128 140,797,677 +130183 4,603 +2
2019-02-17 Sun 219,248 +32 140,899,423 +101746 4,604 +1
Podsumowanie ogółem +1648 +1393142 +11
Aktualizacja profilu za 8 godz. 16 min.