X
NewMulti2k
NewMulti2k

NewMultiShow - gracz World Of Tanks z wieloma osiągnięciami: Wasze Epickie Bitwy: https://docs.google.com/forms/d/1bI1HZXvKxg-I811ZDpvBRlrTEJdVCiCMfzdRMBo5FXg/viewform Specyfikacja Mojego Sprzętu: Płyta Główna: Gigabyte Z370 AORUS Gaming 7 Procesor: Intel Core i7-8700K, Hexa Core, 3.70GHz Pamięć: Corsair Vengeance 32 GB RAM DDR4 Karta Graficzna: MSI GTX 1080 TI Dysk Twardy: Samsung SSD 960 EVO 500GB M.2, 1 TB HDD Zasilacz: Zasilacz Corsair RM750x 750W Monitor: DELL U2414H System Operacyjny: Windows 10 64 BITY Słuchawki: Qpad QH-90 Mysz: Roccat Kone Pure Klawiatura: Tracer Squadron

Subskrybcje

228,310

Wyświetlenia

155,575,761

Wideo

4,735

YouTube ID

UCEfpYb8dK_bhuphBjWDrRCA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-06 Sat 227,652 - 154,252,291 - 4,725 -
2019-07-07 Sun 227,694 +42 154,326,240 +73949 4,725 -
2019-07-08 Mon 227,715 +21 154,420,920 +94680 4,726 +1
2019-07-09 Tue 227,779 +64 154,491,142 +70222 4,727 +1
2019-07-10 Wed 227,816 +37 154,609,151 +118009 4,728 +1
2019-07-11 Thu 227,843 +27 154,720,873 +111722 4,729 +1
2019-07-12 Fri 227,869 +26 154,818,966 +98093 4,729 -
2019-07-13 Sat 227,933 +64 154,867,790 +48824 4,730 +1
2019-07-14 Sun 227,985 +52 154,956,390 +88600 4,730 -
2019-07-15 Mon 228,058 +73 155,078,717 +122327 4,731 +1
2019-07-16 Tue 228,141 +83 155,194,335 +115618 4,732 +1
2019-07-17 Wed 228,188 +47 155,254,762 +60427 4,732 -
2019-07-18 Thu 228,218 +30 155,343,487 +88725 4,733 +1
2019-07-19 Fri 228,256 +38 155,459,511 +116024 4,734 +1
2019-07-20 Sat 228,310 +54 155,575,761 +116250 4,735 +1
Podsumowanie ogółem +658 +1323470 +10
Aktualizacja profilu za 9 godz. 28 min.