X
NewMulti2k
NewMulti2k

NewMultiShow - gracz World Of Tanks z wieloma osiągnięciami: Wasze Epickie Bitwy: https://docs.google.com/forms/d/1bI1HZXvKxg-I811ZDpvBRlrTEJdVCiCMfzdRMBo5FXg/viewform Specyfikacja Mojego Sprzętu: Płyta Główna: Gigabyte Z370 AORUS Gaming 7 Procesor: Intel Core i7-8700K, Hexa Core, 3.70GHz Pamięć: Corsair Vengeance 32 GB RAM DDR4 Karta Graficzna: MSI GTX 1080 TI Dysk Twardy: Samsung SSD 960 EVO 500GB M.2, 1 TB HDD Zasilacz: Zasilacz Corsair RM750x 750W Monitor: DELL U2414H System Operacyjny: Windows 10 64 BITY Słuchawki: Qpad QH-90 Mysz: Roccat Kone Pure Klawiatura: Tracer Squadron

Subskrybcje

234,000

Wyświetlenia

166,316,641

Wideo

4,827

YouTube ID

UCEfpYb8dK_bhuphBjWDrRCA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-07 Thu 233,000 - 164,987,498 - 4,815 -
2019-11-08 Fri 233,000 - 165,066,666 +79168 4,816 +1
2019-11-09 Sat 233,000 - 165,127,430 +60764 4,817 +1
2019-11-10 Sun 233,000 - 165,281,234 +153804 4,818 +1
2019-11-11 Mon 233,000 - 165,379,311 +98077 4,819 +1
2019-11-12 Tue 233,000 - 165,466,317 +87006 4,820 +1
2019-11-13 Wed 233,000 - 165,558,163 +91846 4,821 +1
2019-11-14 Thu 233,000 - 165,655,352 +97189 4,821 -
2019-11-15 Fri 233,000 - 165,732,029 +76677 4,822 +1
2019-11-16 Sat 233,000 - 165,824,471 +92442 4,822 -
2019-11-17 Sun 234,000 +1000 165,926,689 +102218 4,824 +2
2019-11-18 Mon 234,000 - 166,006,509 +79820 4,824 -
2019-11-19 Tue 234,000 - 166,113,519 +107010 4,824 -
2019-11-20 Wed 234,000 - 166,197,756 +84237 4,827 +3
2019-11-21 Thu 234,000 - 166,316,641 +118885 4,827 -
Podsumowanie ogółem +1000 +1329143 +12
Aktualizacja profilu za 7 godz. 18 min.