X
Paveł
Paveł

Kanał o grach z dużą ilości materiałów typu gameplay. Skupiam się na GTA 5 Online , a także innych tytułach jak chociażby The Forest, Brick Rigs, Scrap Mechanic, jak i wielu innych. Ponadto vlogi, recenzje, czyli wszystko dla fanów dobrej, wirtualnej rozrywki i nowoczesnych technologii.

Subskrybcje

426,427

Wyświetlenia

197,924,738

Wideo

4,809

YouTube ID

UCF6EwZq80CbxD3mJpbgm9ww

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-06 Mon 423,706 - 194,717,577 - 4,790 -
2019-05-07 Tue 423,930 +224 194,951,424 +233847 4,792 +2
2019-05-08 Wed 424,145 +215 195,137,298 +185874 4,793 +1
2019-05-09 Thu 424,348 +203 195,316,438 +179140 4,795 +2
2019-05-10 Fri 424,623 +275 195,548,092 +231654 4,796 +1
2019-05-11 Sat 424,931 +308 195,835,559 +287467 4,796 -
2019-05-12 Sun 425,275 +344 196,082,618 +247059 4,797 +1
2019-05-13 Mon 425,532 +257 196,351,380 +268762 4,797 -
2019-05-14 Tue 425,753 +221 196,548,048 +196668 4,801 +4
2019-05-15 Wed 425,833 +80 196,755,803 +207755 4,802 +1
2019-05-16 Thu 425,896 +63 196,964,989 +209186 4,803 +1
2019-05-17 Fri 426,082 +186 197,215,624 +250635 4,804 +1
2019-05-18 Sat 426,219 +137 197,499,919 +284295 4,805 +1
2019-05-19 Sun 426,365 +146 197,733,788 +233869 4,807 +2
2019-05-20 Mon 426,427 +62 197,924,738 +190950 4,809 +2
Podsumowanie ogółem +2721 +3207161 +19
Aktualizacja profilu za 10 godz. 0 min.