X
DAWNIEJ vs DZIŚ
DAWNIEJ vs DZIŚ

VS Youtuberzy Youtuberki Aktorzy Raperzy jak się zmienili na przestrzeni lat. Kanał #VS Jak zmienili się aktorzy z serialu Jak zmienili się aktorzy z filmu Jak zmienili się youtuberzy Jak zmieniły się youtuberki Jak zmienili się streamerzy Jak zmieniły się gwiazdy Jak zmienili się raperzy Jak zmienili się sportowcy Jak zmienili się piłkarze ? DAJ LAJKA ?? SUBSKRYBUJ http://dawniejvsdzis.pl ? TWÓJ WŁASNY NADRUK http://nadrukujemy.pl ? GRUPA VS https://www.facebook.com/groups/VSgrupa/ ? FACEBOOK VS https://www.facebook.com/DAWNIEJvsDZIS ? WSPÓŁPRACA sebastiankuc36@gmail.com Dziękuję za każde wsparcie w postaci komentarza i ocen, to bardzo motywuje i nadaje sens temu co robię!

Subskrybcje

81,622

Wyświetlenia

21,589,515

Wideo

247

YouTube ID

UCFcIr02N4bDFF3UPMj5e1NQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-13 Thu 79,757 - 21,104,431 - 244 -
2019-06-14 Fri 79,769 +12 21,112,277 +7846 244 -
2019-06-15 Sat 79,782 +13 21,122,375 +10098 245 +1
2019-06-16 Sun 79,802 +20 21,136,501 +14126 246 +1
2019-06-17 Mon 79,844 +42 21,153,529 +17028 245 -1
2019-06-18 Tue 79,874 +30 21,165,858 +12329 246 +1
2019-06-19 Wed 79,909 +35 21,180,057 +14199 246 -
2019-06-20 Thu 80,011 +102 21,202,227 +22170 246 -
2019-06-21 Fri 80,144 +133 21,232,456 +30229 246 -
2019-06-22 Sat 80,424 +280 21,289,992 +57536 247 +1
2019-06-23 Sun 80,764 +340 21,373,838 +83846 247 -
2019-06-24 Mon 81,065 +301 21,445,443 +71605 247 -
2019-06-25 Tue 81,264 +199 21,504,831 +59388 247 -
2019-06-26 Wed 81,573 +309 21,567,924 +63093 247 -
2019-06-27 Thu 81,622 +49 21,589,515 +21591 247 -
Podsumowanie ogółem +1865 +485084 +3
Aktualizacja profilu za 9 godz. 23 min.