X
Łączy nas piłka
Łączy nas piłka

Oficjalny kanał Polskiego Związku Piłki Nożnej - materiały filmowe ze zgrupowań reprezentacji Polski: kulisy, reportaże, relacje, skróty meczów, bramki, treningi, wywiady, konferencje prasowe, cykl materiałów Eksperckie Studio. Official channel of the Polish Football Association - footages from the Polish National Team's training camps: behind the scenes, coverages, recaps, goals, training sessions, interviews, press conferences and more.

Subskrybcje

606,007

Wyświetlenia

189,777,608

Wideo

2,297

YouTube ID

UCFlGSuyqfui9DwttuET8MzQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2018-12-03 Mon 606,280 - 189,241,833 - 2,284 -
2018-12-04 Tue 606,343 +63 189,276,957 +35124 2,285 +1
2018-12-05 Wed 606,371 +28 189,313,284 +36327 2,286 +1
2018-12-06 Thu 606,418 +47 189,365,098 +51814 2,287 +1
2018-12-07 Fri 606,586 +168 189,408,481 +43383 2,290 +3
2018-12-08 Sat 606,615 +29 189,451,829 +43348 2,292 +2
2018-12-09 Sun 606,653 +38 189,491,747 +39918 2,293 +1
2018-12-10 Mon 606,647 -6 189,527,866 +36119 2,293 -
2018-12-11 Tue 606,703 +56 189,567,577 +39711 2,295 +2
2018-12-12 Wed 606,760 +57 189,596,742 +29165 2,295 -
2018-12-13 Thu 606,825 +65 189,632,952 +36210 2,295 -
2018-12-14 Fri 606,920 +95 189,674,729 +41777 2,296 +1
2018-12-15 Sat 605,909 -1011 189,726,301 +51572 2,296 -
2018-12-16 Sun 605,966 +57 189,760,529 +34228 2,297 +1
2018-12-17 Mon 606,007 +41 189,777,608 +17079 2,297 -
Podsumowanie ogółem -273 +535775 +13
Aktualizacja profilu za 6 godz. 16 min.