X
TVN7
TVN7

Oficjalna strona fanów TVN7 na YouTube. Więcej treści na www.tvn7.pl

Subskrybcje

629,000

Wyświetlenia

3,618,706,806

Wideo

5,737

YouTube ID

UCFqLPDskfT2tdIfaQdted9A

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2021-02-14 Sun 619,000 - 3,586,727,327 - 5,657 -
2021-02-15 Mon 620,000 +1000 3,591,033,949 +4306622 5,668 +11
2021-02-16 Tue 620,000 - 3,591,919,833 +885884 5,668 -
2021-02-17 Wed 622,000 +2000 3,595,793,196 +3873363 5,678 +10
2021-02-18 Thu 622,000 - 3,597,787,816 +1994620 5,682 +4
2021-02-19 Fri 623,000 +1000 3,599,723,339 +1935523 5,685 +3
2021-02-20 Sat 623,000 - 3,601,357,635 +1634296 5,688 +3
2021-02-21 Sun 624,000 +1000 3,603,024,041 +1666406 5,695 +7
2021-02-22 Mon 625,000 +1000 3,605,955,763 +2931722 5,706 +11
2021-02-23 Tue 625,000 - 3,607,864,467 +1908704 5,710 +4
2021-02-24 Wed 626,000 +1000 3,609,685,718 +1821251 5,713 +3
2021-02-25 Thu 626,000 - 3,611,726,444 +2040726 5,717 +4
2021-02-26 Fri 628,000 +2000 3,614,846,891 +3120447 5,726 +9
2021-02-27 Sat 628,000 - 3,615,731,794 +884903 5,727 +1
2021-02-28 Sun 629,000 +1000 3,618,706,806 +2975012 5,737 +10
Podsumowanie ogółem +10000 +31979479 +80
Aktualizacja profilu za 0 godz. 45 min.