X
Ofiszjalny
Ofiszjalny

Cześć . Jestem Seweryn mam 12 lat umiem w miarę montować. Gram w mc na serwerach: derpmc.pl craftmc.pl

Subskrybcje

521

Wyświetlenia

2,984

Wideo

17

YouTube ID

UCFwMIkob5uhZ7cWcU1nAZtw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2021-01-04 Mon 524 - 2,961 - 17 -
2021-01-05 Tue 523 -1 2,961 - 17 -
2021-01-06 Wed 523 - 2,961 - 17 -
2021-01-07 Thu 523 - 2,962 +1 17 -
2021-01-08 Fri 522 -1 2,963 +1 17 -
2021-01-09 Sat 522 - 2,964 +1 17 -
2021-01-10 Sun 522 - 2,966 +2 17 -
2021-01-11 Mon 522 - 2,966 - 17 -
2021-01-12 Tue 522 - 2,969 +3 17 -
2021-01-13 Wed 522 - 2,973 +4 17 -
2021-01-14 Thu 522 - 2,974 +1 17 -
2021-01-15 Fri 522 - 2,977 +3 17 -
2021-01-16 Sat 522 - 2,980 +3 17 -
2021-01-17 Sun 522 - 2,983 +3 17 -
2021-01-18 Mon 521 -1 2,984 +1 17 -
Podsumowanie ogółem -3 +23 -
Aktualizacja profilu za 1 godz. 31 min.