X
SargeThePlayer
SargeThePlayer

Kanał poświęcony w całości grom komputerowym i konsolowym. Branża elektronicznej rozrywki okiem pasjonata grającego od ok. 26 lat. Zagrajmy, unboxing, gameplay, Retro Wspominki, wideo zapowiedzi, vlogi i inne rodzaje materiałów, które zainteresują każdego fana gier komputerowych i konsolowych. Zapraszam! Mój PC: Intel Core i7-3770K 3,5GHz / 20 GB RAM DDR3 / ASUS GeForce GTX 980 Trwające serie "Zagrajmy w": MediEvil (PS4 Remake) / Need for Speed Heat / Death Stranding / Star Wars Jedi: Upadły Zakon SPIS WSZYSTKICH MOICH SERII WRAZ Z ODNOŚNIKAMI ZNAJDZIECIE W LINKU PONIŻEJ: http://tinyurl.com/crkgbs5 Wszelkie zapytania biznesowe i propozycje współpracy proszę kierować na adres e-mail: sargetheplayer@gmail.com (widzów proszę o kontakt na YT i FB)

Subskrybcje

638,000

Wyświetlenia

378,324,349

Wideo

6,568

YouTube ID

UCGkgDU4KizOIvpV2I-4VYRA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-07 Thu 633,000 - 375,145,883 - 6,527 -
2019-11-08 Fri 633,000 - 375,317,493 +171610 6,529 +2
2019-11-09 Sat 633,000 - 375,635,520 +318027 6,536 +7
2019-11-10 Sun 634,000 +1000 375,874,176 +238656 6,537 +1
2019-11-11 Mon 634,000 - 376,148,652 +274476 6,540 +3
2019-11-12 Tue 635,000 +1000 376,384,085 +235433 6,541 +1
2019-11-13 Wed 635,000 - 376,589,263 +205178 6,547 +6
2019-11-14 Thu 635,000 - 376,775,707 +186444 6,549 +2
2019-11-15 Fri 635,000 - 377,003,647 +227940 6,553 +4
2019-11-16 Sat 636,000 +1000 377,236,599 +232952 6,555 +2
2019-11-17 Sun 637,000 +1000 377,476,817 +240218 6,557 +2
2019-11-18 Mon 637,000 - 377,684,306 +207489 6,561 +4
2019-11-19 Tue 637,000 - 377,887,489 +203183 6,560 -1
2019-11-20 Wed 638,000 +1000 378,159,464 +271975 6,566 +6
2019-11-21 Thu 638,000 - 378,324,349 +164885 6,568 +2
Podsumowanie ogółem +5000 +3178466 +41
Aktualizacja profilu za 4 godz. 32 min.