X
SargeThePlayer
SargeThePlayer

Kanał poświęcony w całości grom komputerowym i konsolowym. Branża elektronicznej rozrywki okiem pasjonata grającego od ok. 26 lat. Zagrajmy, unboxing, gameplay, Retro Wspominki, wideo zapowiedzi, vlogi i inne rodzaje materiałów, które zainteresują każdego fana gier komputerowych i konsolowych. Zapraszam! Mój PC: Intel Core i7-3770K 3,5GHz / 20 GB RAM DDR3 / ASUS GeForce GTX 980 Trwające serie "Zagrajmy w": The Sinking City Poboczne serie "Zagrajmy w": Hitman 2016 / FIFA 19 SPIS WSZYSTKICH MOICH SERII WRAZ Z ODNOŚNIKAMI ZNAJDZIECIE W LINKU PONIŻEJ: http://tinyurl.com/crkgbs5 Wszelkie zapytania biznesowe i propozycje współpracy proszę kierować na adres e-mail: sargetheplayer@gmail.com (widzów proszę o kontakt na YT i FB)

Subskrybcje

613,874

Wyświetlenia

356,486,569

Wideo

6,328

YouTube ID

UCGkgDU4KizOIvpV2I-4VYRA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-05 Fri 610,924 - 353,632,098 - 6,305 -
2019-07-06 Sat 611,107 +183 353,825,539 +193441 6,307 +2
2019-07-07 Sun 611,299 +192 354,018,615 +193076 6,309 +2
2019-07-08 Mon 611,501 +202 354,207,295 +188680 6,311 +2
2019-07-09 Tue 611,737 +236 354,418,573 +211278 6,312 +1
2019-07-10 Wed 611,964 +227 354,588,569 +169996 6,312 -
2019-07-11 Thu 612,180 +216 354,808,848 +220279 6,314 +2
2019-07-12 Fri 612,306 +126 354,976,153 +167305 6,316 +2
2019-07-13 Sat 612,509 +203 355,208,284 +232131 6,318 +2
2019-07-15 Mon 612,718 +209 355,462,742 +254458 6,320 +2
2019-07-16 Tue 613,000 +282 355,662,416 +199674 6,321 +1
2019-07-17 Wed 613,232 +232 355,864,789 +202373 6,322 +1
2019-07-18 Thu 613,348 +116 356,031,376 +166587 6,324 +2
2019-07-19 Fri 613,697 +349 356,323,572 +292196 6,326 +2
2019-07-20 Sat 613,874 +177 356,486,569 +162997 6,328 +2
Podsumowanie ogółem +2950 +2854471 +23
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.