X
Nocne Radio
Nocne Radio

Walczymy z zakłamanym systemem, zamordyzmem, fanatyzmem religijnym i poprawnością polityczną! Obalamy powszechnie uznane autorytety, promujemy wolność i zachęcamy do samodzielnego myslenia.

Subskrybcje

2,570

Wyświetlenia

1,016,112

Wideo

807

YouTube ID

UCH1w8bpxhzR2ACjPE__PEkw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2021-11-20 Sat 2,560 - 1,002,843 - 797 -
2021-11-21 Sun 2,560 - 1,004,285 +1442 799 +2
2021-11-22 Mon 2,560 - 1,005,104 +819 799 -
2021-11-23 Tue 2,560 - 1,006,091 +987 800 +1
2021-11-24 Wed 2,570 +10 1,006,751 +660 800 -
2021-11-25 Thu 2,570 - 1,007,158 +407 801 +1
2021-11-26 Fri 2,570 - 1,008,237 +1079 802 +1
2021-11-27 Sat 2,570 - 1,009,162 +925 803 +1
2021-11-28 Sun 2,570 - 1,010,300 +1138 803 -
2021-11-29 Mon 2,570 - 1,010,724 +424 803 -
2021-12-01 Wed 2,570 - 1,012,167 +1443 804 +1
2021-12-02 Thu 2,570 - 1,013,373 +1206 806 +2
2021-12-03 Fri 2,570 - 1,014,421 +1048 806 -
2021-12-04 Sat 2,570 - 1,015,278 +857 807 +1
2021-12-05 Sun 2,570 - 1,016,112 +834 807 -
Podsumowanie ogółem +10 +13269 +10
Aktualizacja profilu za 6 godz. 26 min.