X
Abcd1Channel
Abcd1Channel

Gram w klasyki, gry które się bronią i od czasu do czasu w coś casualowego. Endżoj.

Subskrybcje

669

Wyświetlenia

113,444

Wideo

106

YouTube ID

UCHYb3KX6lwgX68lRmIgpdlA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-03 Sun 667 - 112,259 - 105 -
2019-02-04 Mon 667 - 112,369 +110 105 -
2019-02-05 Tue 667 - 112,415 +46 105 -
2019-02-06 Wed 667 - 112,535 +120 105 -
2019-02-07 Thu 668 +1 112,592 +57 105 -
2019-02-08 Fri 668 - 112,710 +118 105 -
2019-02-09 Sat 667 -1 112,814 +104 106 +1
2019-02-10 Sun 667 - 112,913 +99 106 -
2019-02-11 Mon 667 - 112,969 +56 106 -
2019-02-12 Tue 668 +1 113,073 +104 106 -
2019-02-13 Wed 669 +1 113,180 +107 106 -
2019-02-14 Thu 669 - 113,295 +115 106 -
2019-02-15 Fri 669 - 113,357 +62 106 -
2019-02-16 Sat 669 - 113,405 +48 106 -
2019-02-17 Sun 669 - 113,444 +39 106 -
Podsumowanie ogółem +2 +1185 +1
Aktualizacja profilu za 5 godz. 58 min.