X
Miki
Miki

Hej, Ja jestem Miki kręcę let's playe z gier, oraz vlogi i nie tylko ;) Zapraszam :) Kontakt: -Skype: miikkiixd -Wiadomość na Priv ;) Dlaczego nagrywam ? -Ponieważ lubię to ;P

Subskrybcje

11,717

Wyświetlenia

7,039,903

Wideo

453

YouTube ID

UCHyI327DtHslJ4iKhx7Wb8w

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-03 Wed 11,729 - 7,036,933 - 453 -
2019-07-04 Thu 11,727 -2 7,037,089 +156 453 -
2019-07-05 Fri 11,728 +1 7,037,283 +194 453 -
2019-07-06 Sat 11,727 -1 7,037,502 +219 453 -
2019-07-07 Sun 11,727 - 7,037,681 +179 453 -
2019-07-08 Mon 11,728 +1 7,037,823 +142 453 -
2019-07-09 Tue 11,727 -1 7,038,019 +196 453 -
2019-07-10 Wed 11,727 - 7,038,180 +161 453 -
2019-07-11 Thu 11,724 -3 7,038,393 +213 453 -
2019-07-12 Fri 11,726 +2 7,038,557 +164 453 -
2019-07-13 Sat 11,726 - 7,038,669 +112 453 -
2019-07-15 Mon 11,721 -5 7,038,993 +324 453 -
2019-07-16 Tue 11,718 -3 7,039,222 +229 453 -
2019-07-19 Fri 11,715 -3 7,039,592 +370 453 -
2019-07-20 Sat 11,717 +2 7,039,903 +311 453 -
Podsumowanie ogółem -12 +2970 -
Aktualizacja profilu za 4 godz. 19 min.