X
Miki
Miki

Hej, Ja jestem Miki kręcę let's playe z gier, oraz vlogi i nie tylko ;) Zapraszam :) Kontakt: -Skype: miikkiixd -Wiadomość na Priv ;) Dlaczego nagrywam ? -Ponieważ lubię to ;P

Subskrybcje

11,800

Wyświetlenia

7,430,209

Wideo

458

YouTube ID

UCHyI327DtHslJ4iKhx7Wb8w

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2020-04-13 Mon 11,700 - 7,289,920 - 457 -
2020-04-16 Thu 11,700 - 7,294,710 +4790 457 -
2020-04-24 Fri 11,700 - 7,302,730 +8020 457 -
2020-04-26 Sun 11,700 - 7,304,510 +1780 457 -
2020-04-27 Mon 11,700 - 7,305,473 +963 457 -
2020-05-02 Sat 11,700 - 7,311,257 +5784 457 -
2020-05-07 Thu 11,700 - 7,320,847 +9590 457 -
2020-05-08 Fri 11,700 - 7,322,930 +2083 457 -
2020-05-12 Tue 11,700 - 7,336,634 +13704 457 -
2020-05-13 Wed 11,700 - 7,340,991 +4357 457 -
2020-05-14 Thu 11,700 - 7,344,786 +3795 457 -
2020-05-19 Tue 11,700 - 7,367,636 +22850 457 -
2020-05-20 Wed 11,800 +100 7,374,529 +6893 457 -
2020-05-26 Tue 11,800 - 7,425,190 +50661 458 +1
2020-05-27 Wed 11,800 - 7,430,209 +5019 458 -
Podsumowanie ogółem +100 +140289 +1
Aktualizacja profilu za 9 godz. 2 min.