X
Stuu
Stuu

Witam na moim kanale Stuu! Subskrybujcie i bądźcie na bieżąco z moimi filmami! Mail biznesowy: stuu@gamellon.com

Subskrybcje

4,016,857

Wyświetlenia

846,035,138

Wideo

1,199

YouTube ID

UCIJLyikcHCUCUmlm0MHcaPw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-06 Sat 4,000,658 - 840,265,747 - 1,194 -
2019-07-07 Sun 4,002,061 +1403 840,608,203 +342456 1,194 -
2019-07-08 Mon 4,003,242 +1181 840,947,952 +339749 1,194 -
2019-07-09 Tue 4,003,947 +705 841,211,971 +264019 1,194 -
2019-07-10 Wed 4,004,882 +935 841,506,195 +294224 1,195 +1
2019-07-11 Thu 4,007,480 +2598 841,982,342 +476147 1,195 -
2019-07-12 Fri 4,008,707 +1227 842,295,132 +312790 1,196 +1
2019-07-13 Sat 4,009,030 +323 842,658,097 +362965 1,196 -
2019-07-14 Sun 4,009,738 +708 843,049,846 +391749 1,196 -
2019-07-15 Mon 4,010,163 +425 843,353,862 +304016 1,197 +1
2019-07-16 Tue 4,010,586 +423 843,642,299 +288437 1,197 -
2019-07-17 Wed 4,011,768 +1182 844,008,314 +366015 1,197 -
2019-07-18 Thu 4,013,243 +1475 844,626,313 +617999 1,198 +1
2019-07-19 Fri 4,014,974 +1731 845,210,478 +584165 1,198 -
2019-07-20 Sat 4,016,857 +1883 846,035,138 +824660 1,199 +1
Podsumowanie ogółem +16199 +5769391 +5
Aktualizacja profilu za 4 godz. 20 min.