X
Zuzix Mc
Zuzix Mc

Witaj na głównym kanale Przerwa techniczna więc odcinki od 26.04

Subskrybcje

98

Wyświetlenia

242

Wideo

7

YouTube ID

UCIV8-o8sbSlPK7jqVz_jetg

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-13 Thu 101 - 228 - 7 -
2019-06-14 Fri 101 - 230 +2 7 -
2019-06-15 Sat 101 - 230 - 7 -
2019-06-16 Sun 101 - 230 - 7 -
2019-06-17 Mon 100 -1 230 - 7 -
2019-06-18 Tue 100 - 231 +1 7 -
2019-06-19 Wed 100 - 234 +3 7 -
2019-06-20 Thu 98 -2 234 - 7 -
2019-06-21 Fri 98 - 234 - 7 -
2019-06-22 Sat 98 - 239 +5 7 -
2019-06-23 Sun 98 - 239 - 7 -
2019-06-24 Mon 98 - 241 +2 7 -
2019-06-25 Tue 98 - 241 - 7 -
2019-06-26 Wed 98 - 241 - 7 -
2019-06-27 Thu 98 - 242 +1 7 -
Podsumowanie ogółem -3 +14 -
Aktualizacja profilu za 6 godz. 51 min.