X
OnlineWideoPL
OnlineWideoPL

Oglądaj z nami najnowsze hity filmowe online! Bez limitów, bez zacięć, tylko najlepsza jakość. Premiery filmowe najszybciej w necie! https://youtubersi.pl

Subskrybcje

72

Wyświetlenia

20,398

Wideo

26

YouTube ID

UCIdE-Ceb4qFDQ4jgkTgxb2Q

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-10 Sun 47 - 18,026 - 24 -
2019-03-11 Mon 47 - 18,738 +712 24 -
2019-03-12 Tue 54 +7 18,752 +14 24 -
2019-03-13 Wed 58 +4 17,510 -1242 25 +1
2019-03-14 Thu 61 +3 18,700 +1190 25 -
2019-03-15 Fri 72 +11 21,083 +2383 26 +1
2019-03-16 Sat 72 - 20,122 -961 26 -
2019-03-17 Sun 72 - 20,462 +340 26 -
2019-03-18 Mon 72 - 21,660 +1198 26 -
2019-03-19 Tue 72 - 20,884 -776 26 -
2019-03-20 Wed 72 - 21,562 +678 26 -
2019-03-21 Thu 72 - 23,195 +1633 26 -
2019-03-22 Fri 72 - 23,322 +127 26 -
2019-03-23 Sat 72 - 20,398 -2924 26 -
Podsumowanie ogółem +25 +2372 +2
Aktualizacja profilu za 4 godz. 34 min.