X
Kanał Sportowy
Kanał Sportowy

W sprawach reklamowych zapraszamy do kontaktu pod adresem: biznes@kanalsportowy.pl

Subskrybcje

630,000

Wyświetlenia

237,644,419

Wideo

1,564

YouTube ID

UCIfI7Yo22SMKp5PraztHM6w

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2021-11-20 Sat 616,000 - 228,631,471 - 1,509 -
2021-11-21 Sun 617,000 +1000 229,202,343 +570872 1,510 +1
2021-11-22 Mon 618,000 +1000 229,640,825 +438482 1,511 +1
2021-11-23 Tue 619,000 +1000 230,273,742 +632917 1,518 +7
2021-11-24 Wed 621,000 +2000 231,014,915 +741173 1,528 +10
2021-11-25 Thu 622,000 +1000 231,826,301 +811386 1,531 +3
2021-11-26 Fri 623,000 +1000 232,456,384 +630083 1,535 +4
2021-11-27 Sat 624,000 +1000 233,113,944 +657560 1,538 +3
2021-11-28 Sun 625,000 +1000 233,681,353 +567409 1,540 +2
2021-11-29 Mon 625,000 - 234,090,188 +408835 1,542 +2
2021-12-01 Wed 628,000 +3000 235,702,078 +1611890 1,554 +12
2021-12-02 Thu 628,000 - 236,104,658 +402580 1,556 +2
2021-12-03 Fri 629,000 +1000 236,527,499 +422841 1,559 +3
2021-12-04 Sat 629,000 - 237,106,353 +578854 1,562 +3
2021-12-05 Sun 630,000 +1000 237,644,419 +538066 1,564 +2
Podsumowanie ogółem +14000 +9012948 +55
Aktualizacja profilu za 6 godz. 25 min.