X
Kanał Sportowy
Kanał Sportowy

W sprawach reklamowych zapraszamy do kontaktu z agencją Sport Brokers pod adresem: kontakt@sportbrokers.pl

Subskrybcje

389,000

Wyświetlenia

95,463,268

Wideo

722

YouTube ID

UCIfI7Yo22SMKp5PraztHM6w

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2021-01-05 Tue 378,000 - 89,711,051 - 686 -
2021-01-06 Wed 379,000 +1000 90,253,894 +542843 689 +3
2021-01-07 Thu 380,000 +1000 90,870,437 +616543 693 +4
2021-01-08 Fri 381,000 +1000 91,204,313 +333876 695 +2
2021-01-09 Sat 381,000 - 91,560,725 +356412 697 +2
2021-01-10 Sun 382,000 +1000 91,867,519 +306794 698 +1
2021-01-11 Mon 382,000 - 92,058,537 +191018 699 +1
2021-01-12 Tue 384,000 +2000 92,714,647 +656110 704 +5
2021-01-13 Wed 384,000 - 92,973,071 +258424 705 +1
2021-01-14 Thu 384,000 - 93,364,542 +391471 709 +4
2021-01-15 Fri 385,000 +1000 93,637,769 +273227 710 +1
2021-01-16 Sat 385,000 - 94,048,610 +410841 713 +3
2021-01-17 Sun 386,000 +1000 94,312,451 +263841 715 +2
2021-01-18 Mon 388,000 +2000 94,918,127 +605676 721 +6
2021-01-19 Tue 389,000 +1000 95,463,268 +545141 722 +1
Podsumowanie ogółem +11000 +5752217 +36
Aktualizacja profilu za 2 godz. 9 min.