X
BonkyBonkers ChucKy
BonkyBonkers ChucKy

Siemanko, ja jestem ChucKy i witam cie na moim kanale, gdzie co jakiś czas możesz zobaczyć materiały związane z przeróżnymi grami.Główny content bazuje na razie na CS:GO, ale nie tylko to będziesz mógł tutaj znaleźć :) Mój cel? Przede wszystkim dostarczyć Tobie codziennej dawki niezapomnianych wrażeń z gier i pozytywnego humoru, który rozbawi do łez nawet największego ponuraka. W każdym z nas tkwi Bonkers, dlatego nie zapomnij zasubskrybować i polajkować ;) by być na bieżąco z moimi poczynaniami ^^ Dołącz również do grupy steam i reprezentuj ekipę in-game: http://steamcommunity.com/groups/bonkybonkers Jeśli chcesz się stać prawdziwym Bonkersem, to nie zapomnij wbić na FanPage'a :D https://web.facebook.com/BonkyBonkers/

Subskrybcje

12,868

Wyświetlenia

2,123,869

Wideo

193

YouTube ID

UCIy9UpvPWAtwuvZ3fC9Ul8Q

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-03 Sun 12,880 - 2,119,029 - 182 -
2019-02-04 Mon 12,877 -3 2,119,292 +263 183 +1
2019-02-05 Tue 12,875 -2 2,119,659 +367 184 +1
2019-02-06 Wed 12,876 +1 2,119,949 +290 184 -
2019-02-07 Thu 12,874 -2 2,120,293 +344 184 -
2019-02-08 Fri 12,874 - 2,120,949 +656 185 +1
2019-02-09 Sat 12,874 - 2,121,456 +507 187 +2
2019-02-10 Sun 12,873 -1 2,121,797 +341 185 -2
2019-02-11 Mon 12,865 -8 2,122,070 +273 189 +4
2019-02-12 Tue 12,866 +1 2,122,403 +333 190 +1
2019-02-13 Wed 12,869 +3 2,122,828 +425 192 +2
2019-02-14 Thu 12,869 - 2,123,060 +232 192 -
2019-02-15 Fri 12,867 -2 2,123,280 +220 192 -
2019-02-16 Sat 12,868 +1 2,123,548 +268 193 +1
2019-02-17 Sun 12,868 - 2,123,869 +321 193 -
Podsumowanie ogółem -12 +4840 +11
Aktualizacja profilu za 3 godz. 27 min.