X
My3
My3

My3 to zespół muzyczny, który kochają dzieci i młodzież w całej Polsce! Ich piosenki są pełne optymizmu, zabawy i radości! My3 to Julka, Natka i Gefi. Dziewczyny to 3 różne osobowości, które razem tworzą wyjątkowy kolorowy świat, do którego zapraszają z wielkim entuzjazmem. Na Kanale zobaczymy: naukę rysowania, gotowanie, kącik urody, wywiady z super gośćmi, eksperymenty oraz wiele innych gier i zabaw dla dzieci. Dziewczyny z My3 pomogą również rozwiązać dylematy i problemy najmłodszych.

Subskrybcje

162,463

Wyświetlenia

39,648,005

Wideo

544

YouTube ID

UCJ0VJVl_s_Ie26x33FXVonA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2018-12-02 Sun 158,611 - 37,944,693 - 535 -
2018-12-03 Mon 158,872 +261 38,060,266 +115573 536 +1
2018-12-04 Tue 159,329 +457 38,203,733 +143467 536 -
2018-12-05 Wed 159,593 +264 38,273,342 +69609 537 +1
2018-12-06 Thu 159,818 +225 38,344,948 +71606 538 +1
2018-12-07 Fri 159,952 +134 38,421,268 +76320 538 -
2018-12-08 Sat 160,309 +357 38,533,472 +112204 538 -
2018-12-09 Sun 160,879 +570 38,728,989 +195517 539 +1
2018-12-10 Mon 161,096 +217 38,786,796 +57807 541 +2
2018-12-11 Tue 161,302 +206 38,882,635 +95839 541 -
2018-12-12 Wed 161,433 +131 38,967,445 +84810 540 -1
2018-12-13 Thu 161,597 +164 39,085,958 +118513 542 +2
2018-12-14 Fri 161,788 +191 39,191,719 +105761 543 +1
2018-12-15 Sat 161,959 +171 39,475,826 +284107 544 +1
2018-12-16 Sun 162,463 +504 39,648,005 +172179 544 -
Podsumowanie ogółem +3852 +1703312 +9
Aktualizacja profilu za 1 godz. 44 min.