X
My3
My3

My3 to zespół muzyczny, który kochają dzieci i młodzież w całej Polsce! Ich piosenki są pełne optymizmu, zabawy i radości! My3 to Julka, Natka i Gefi. Dziewczyny to 3 różne osobowości, które razem tworzą wyjątkowy kolorowy świat, do którego zapraszają z wielkim entuzjazmem. Na Kanale zobaczymy: naukę rysowania, gotowanie, kącik urody, wywiady z super gośćmi, eksperymenty oraz wiele innych gier i zabaw dla dzieci. Dziewczyny z My3 pomogą również rozwiązać dylematy i problemy najmłodszych.

Subskrybcje

211,929

Wyświetlenia

61,492,909

Wideo

619

YouTube ID

UCJ0VJVl_s_Ie26x33FXVonA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-05 Fri 206,848 - 59,056,970 - 613 -
2019-04-06 Sat 207,132 +284 59,168,113 +111143 613 -
2019-04-07 Sun 207,635 +503 59,412,193 +244080 615 +2
2019-04-08 Mon 207,962 +327 59,549,354 +137161 615 -
2019-04-09 Tue 208,264 +302 59,697,146 +147792 616 +1
2019-04-10 Wed 208,609 +345 59,858,979 +161833 616 -
2019-04-11 Thu 208,954 +345 60,030,205 +171226 617 +1
2019-04-12 Fri 209,736 +782 60,311,047 +280842 618 +1
2019-04-13 Sat 210,118 +382 60,479,418 +168371 618 -
2019-04-14 Sun 210,378 +260 60,633,788 +154370 618 -
2019-04-15 Mon 210,634 +256 60,792,932 +159144 618 -
2019-04-16 Tue 211,026 +392 60,992,017 +199085 618 -
2019-04-17 Wed 211,320 +294 61,179,555 +187538 618 -
2019-04-18 Thu 211,628 +308 61,347,015 +167460 619 +1
2019-04-19 Fri 211,929 +301 61,492,909 +145894 619 -
Podsumowanie ogółem +5081 +2435939 +6
Aktualizacja profilu za 4 godz. 3 min.