X
Michaw 1999
Michaw 1999

Możecie zobaczyć, jak wbiłem 1.000 lvl w GTA Online sobie legitnie, a reszta filmików to tak przy okazji powstała.

Subskrybcje

802

Wyświetlenia

31,834

Wideo

193

YouTube ID

UCJExC7hQ_9J4HrID_v_VuRQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2021-09-12 Sun 801 - 31,607 - 193 -
2021-09-13 Mon 801 - 31,622 +15 193 -
2021-09-14 Tue 801 - 31,630 +8 193 -
2021-09-15 Wed 801 - 31,645 +15 193 -
2021-09-16 Thu 801 - 31,664 +19 193 -
2021-09-17 Fri 801 - 31,684 +20 193 -
2021-09-18 Sat 801 - 31,697 +13 193 -
2021-09-19 Sun 801 - 31,709 +12 193 -
2021-09-20 Mon 801 - 31,721 +12 193 -
2021-09-21 Tue 800 -1 31,726 +5 193 -
2021-09-22 Wed 800 - 31,743 +17 193 -
2021-09-23 Thu 800 - 31,759 +16 193 -
2021-09-25 Sat 802 +2 31,796 +37 193 -
2021-09-26 Sun 802 - 31,796 - 193 -
2021-09-27 Mon 802 - 31,834 +38 193 -
Podsumowanie ogółem +1 +227 -
Aktualizacja profilu za 5 godz. 55 min.