X
TVN Foodie
TVN Foodie

W TVN Emotion Studio tworzymy najlepszą ofertę połączenia Internetu i TV na rynku : tvnemotionstudio@tvn.pl TVN Foodie to kanał stworzony z myślą o wszystkich, którzy cenią dobre jedzenie. Najlepsze fragmenty kulinarnych produkcji TVN, kulisy i dodatki w jednym miejscu. Już wkrótce nowości!

Subskrybcje

137,736

Wyświetlenia

196,447,276

Wideo

980

YouTube ID

UCJKb-PN2kywTNX2zbw7iUUw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-03 Sun 134,620 - 190,119,843 - 969 -
2019-02-04 Mon 134,754 +134 190,443,417 +323574 970 +1
2019-02-05 Tue 134,919 +165 190,814,751 +371334 971 +1
2019-02-06 Wed 135,236 +317 191,416,016 +601265 972 +1
2019-02-07 Thu 135,392 +156 191,810,871 +394855 972 -
2019-02-08 Fri 135,522 +130 192,189,955 +379084 973 +1
2019-02-09 Sat 135,754 +232 192,627,816 +437861 974 +1
2019-02-10 Sun 136,178 +424 193,335,819 +708003 975 +1
2019-02-11 Mon 136,360 +182 193,673,790 +337971 976 +1
2019-02-12 Tue 136,564 +204 194,118,007 +444217 977 +1
2019-02-13 Wed 136,734 +170 194,570,954 +452947 978 +1
2019-02-14 Thu 137,172 +438 195,260,598 +689644 978 -
2019-02-15 Fri 137,359 +187 195,650,385 +389787 979 +1
2019-02-16 Sat 137,539 +180 196,033,045 +382660 980 +1
2019-02-17 Sun 137,736 +197 196,447,276 +414231 980 -
Podsumowanie ogółem +3116 +6327433 +11
Aktualizacja profilu za 3 godz. 52 min.